TIP PRE MILOVNÍKOV VÔNÍ: LIMITOVANÁ EDÍCIA MY WAY

TIP PRE MILOVNÍKOV VÔNÍ: LIMITOVANÁ EDÍCIA MY WAY

Máte rada hrejivé kvetinové vône a chceli by ste niečím ozvláštniť svoju zbierku? Máme pre vás perfektný tip pre žiarivejšie zajtrajšky. Vydajte sa v tomto roku na cestu plnú krásnych okamihov a dobrodružstiev s limitovanou edíciou My Way Nacre.

My-Way-Nacre_Blog_1SK_980x400

V roku 2020 uviedla značka Giorgio Armani na trh kvetinovú vôňu My Way, ktorá je inšpirovaná heslom „záleží na každom okamihu“. Začiatkom tohto roku sa uvádza limitovaná edícia tejto obľúbenej vône - žiarivá perleťová verzia My Way Nacre.


My-Way-Nacre_Blog_2_483x413

CESTA OKOLO SVETA S JEDINÝM PRIVOŇANÍM

Vôňa My Way Nacre preberá žiarivý kvetinový buket vône rady My Way a prepožičiava mu podmanivý, trblietavý vzhľad. Vôňa sa otvára iskrivými citrusmi, talianskym bergamotom a pomarančovým kvetom z Egypta. Srdce vône rozkvitne v kyticou kvetov tuberózy a jazmínu z Indie a v základe vás zahreje madagaskarská vanilka a cédrové drevo. Stačí si iba raz privoňať a myšlienkami preletíte celý svet.


VZNÁŠAJTE SA NA PERLEŤOVOM OBLÁČKU

V ikonickom flakóne MY WAY sa ukrýva perleťová, dúhovo ružová náplň vône MY WAY NACRE LIMITED EDITION, ktorej trblietavý efekt nádherne presvitá priehľadným flakónom. V súlade s estetikou značky Giorgio Armani je dizajn flakónu harmonický a vychádza z kontrastných prvkov: trblietavý ružový tón vône kontrastuje s tmavomodrým uzáverom flakónu.

My-Way-Nacre_Blog_3_483x413

My-Way-Nacre_Blog_4_483x413

CESTA K UDRŽATEĽNOSTI

Značka Giorgio Armani používa pri výrobe svojich parfumov len tie najkvalitnejšie ingrediencie, vrátane tých, ktoré pochádzajú zo zodpovedne získavaných a udržateľných zdrojov. Konkrétnym príkladom je snaha zabezpečiť lepšiu kvalitu života pre komunity, v prostredí ktorých sa suroviny pestujú. Prémiová bourbonská vanilka vo vôni MY WAY NACRE LIMITED EDITION sa práve týmto spôsobom získava na Madagaskare.