V APLIKÁCII DOUGLAS TERAZ ZÍSKATE ZĽAVU 20 % S KÓDOM "APPDAYS"!

PRESTAVUJEME YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM ILLICIT GREEN

HĽADÁTE HREJIVÚ VÔŇU DO CHLADNÉHO OBDOBIA?OBJAVTE ZMYSELNÚ BLACK OPIUM EAU DE PARFUM ILLICIT GREEN

Spolu s teplejším oblečením sa vo februárovom šatníku hlásia o slovo intenzívnejšie korenisté až drevité vône. Ideálnou voľbou je svieža novinka od Yves Saint Laurent, ktorá prebudí zmysly každej gurmánky. V čom je jej vonná kombinácia skutočne výnimočná?


MIX VÔNÍ ČERSTVO SERVÍROVANÉ ESPRESSA A SVIEŽEHO MOCKTAILU V 1

Kľúčové tóny zelenej mandarínky a krémovej figy sa vlievajú do energizujúceho podkladu čiernej kávy, jazmínu, bielych kvetov a hypnotickej vanilky tak, aby vytvorili novú dávku energie Black Opium Illicit Green. Pri prvom privoňaní vás krásne zahreje, no zároveň spôsobí zrýchlenie tepu ako po rannej šálke kávy. Elektrická, hlasná aura citrusov v závere vyvolá neodolateľnú chuť na svieži zelený koktejl.

1_483x413

2_SK_483x413dXA9z3VpUHWi3

PRÍJMITE POZVANIE DO VZRUŠUJÚCEHO SVETA MIXOLÓGIE

Black Opium Illicit Green Eau de Parfum vzniká z novej tvorivej sily v podaní dvoch inšpiratívnych žien, parfumérky Nathalie Lorson a mixologičky Margot Lecarpentier a spoločného experimentu vytvoriť prvý parfumový mocktail vôbec. Výsledná receptúra, ktorá sa pohráva s intenzitou a jemnosťou kontrastných tónov, stelesňuje nekonečnú kreativitu súčasnej mixológie.


ČO SA SKRÝVA ZA PRÍBEHOMFLAKÓNU ILLICIT GREEN?

Odvaha a sviežosť sa spájajú v okázalom zelenom, trblietanom couture obale, aby vytvorili jedinečnú a opojnú vôňu. Jasný a sýty neónový stred prináša moderný prvok, ako aj symbol oslavy historického módneho manifestu. Jeho inšpiráciou sa stala ikonická zelená kožušina z kontroverznej kolekcie YSL Scandal z roku 1971. Na prvý pohlaď trendy, hlasná a radikálna ako samotná vôňa Black Opium Illicit Green.

3_483x413

4_483x413

BLACK OPIUM EAU DE PARFUM ILLICIT GREEN.

ZMYSELNÁ SUPERSILA VÔNE. ODVÁŽTE SA DO NEJ.

ZMYSLOVÝ, SVIEŽI MIX MOCKTAILU. POTRASTE NÍM.

SENZAČNÝ CHARAKTER YSL V IKONICKEJ FARBE. PRECÍŤTE HO AJ VY.