NAKÚPTE 2 A VIAC RÔZNYCH PRODUKTOV Z KATEGÓRIE LÍČENIA A ZĽAVA 20 % JE VAŠE

Novinka Kérastase: Specifique Divalent

ZAMERANÉ NA MASTNÉ VLASY

NOVINKA SPECIFIQUE DIVALENT


Ako spoznáte, že vaše vlasy nie sú v dobrej kondícii? Chýba im ten fresh pocit, ktorý tak milujeme, keď sú čerstvo umyté. Na vine je nadprodukcia mazu na pokožke hlavy. To je takisto hlavný dôvod, prečo si vlasy nedokážu udržať sviežosť ani objem.

1_SK

Umývať alebo neumývať?

Táto dilema zničila už toľko veľa vlasov… Mastiaca sa pokožka hlavy vás nabáda pridať na intenzite – vlasy umývať častejšie, najlepšie s produktami so silno sťahujúcim efektom. Každodenné umývanie vlasov nevhodnou kozmetikou je však kontraproduktívne. Mazu potom paradoxne pribúda a, naopak, v dĺžkach vlasy vysychajú a slabnú. Máte ten istý problém?


Eliminujte mastné korienky a udržte svoje vlasy dlhšie čisté a objemné. Základom je šetrná starostlivosť, po ktorej tak túžia. Jedinečná kombinácia produktov z radu Specifique Divalent, navrhnutých špeciálne na udržanie sviežosti mastných vlasov so suchými a citlivými dĺžkami, rieši všetky problémy v rámci jedinej komplexnej vlasovej rutiny.

2_SK

30vuWYQ0tMfvx4

IKONA SVIEŽOSTI

Čistiaci šampón Kérastase Specifique Bain Divalent obsahuje okrem aminokyselín aj vitamín B6, ktorý prináša rovnováhu mastným korienkom a suchým končekom. Vlasy navyše zanechá až o 44 % hebkejšie.


SVIEŽI DETOX

Kérastase Specifique Argile Équilibrante je jedinečný detoxikačný íl, ktorý čistí a hydratuje zároveň. Jeho zemitú textúru si zamilujete. Výsledkom je pocit ľahkosti, sviežosti a objem navýšený až o 74,3 %.

4BsJ84QIMzA6e2

5fvnV5WDVsp5Gu

SVIEŽA HYDRATÁCIA

Finální produkt v rutině, maska Kérastase Specifique Masque Rehydratant, má fantasticky gelovou texturu. Ve složení kromě aminokyselin najdete také ceramid, který silně hydratuje vlasovou pokožku i vlasy, aniž by způsobil zatížení a zanášel vlasové kořínky.


OBJAVTE NOVINKY ZNAČKY KÉRASTASE