PRIPRAVTE SA NA LETO A ZÍSKAJTE ZĽAVU AŽ 25 %

NOVÁ ÉRA VYSOKOÚČINNEJ ANTI-AGE STAROSTLIVOSTI

NOVÁ ÉRA VYSOKOÚČINNEJ ANTI-AGE STAROSTLIVOSTI

V roku 1935 vznikla francúzska značka Lancôme, ktorá oslavuje prirodzenú krásu a pomáha ženám cítiť sa sebavedome. Poslaním značky Lancôme je preto šíriť šťastie a pripomínať ženám po celom svete, že skutočná krása vychádza zvnútra a z toho, ako sa cítia.

blog_main_visual

Pripravili sme pre vás anti-age rutinu, ktorá vedie k redukcii prejavov starnutia pleti, ako sú vrásky, ochabnuté kontúry a tmavé škvrny na pleti.

Vďaka týmto produktom bude vaša pokožka už po 4 týždňoch používania pôsobiť mladším dojmom, pevnejšie a jednotnejšie.


ADVANCED GÉNIFIQUE

Ľahké gélové sérum s obsahom 7 prebiotických a probiotických frakcií, ktoré posilňujú kožný mikrobióm. Tým dochádza k obnove pokožky, ktorá žiari mladistvým a prejasneným vzhľadom. Sérum navyše posilňuje tiež účinnosť ďalších produktov.

Sérum používajte každé ráno a večer na čistú pleť. Vyššie prejasnenie dosiahnete pridaním kvapky séra aj do svojho make-upu.

Advanced_genifique

Renergie_serum

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM

Nový vysokoúčinný anti-age koncentrát po prvýkrát v histórii kombinuje aktívne ingrediencie - kyselinu hyalurónovú, vitamín C + niacínamid a kyselinu ferulovú. Sérum sa totiž skladá z 3 ďalších sér, v ktorých sú všetky tieto látky uložené zvlášť a zmiešajú sa až tesne pred aplikáciou.

Vďaka tomu je možné uchovávať ich v jednom balení, a tým využiť ich potenciál a dosiahnuť požadované výsledky.


AKO APLIKOVAŤ

1. Pri prvej aplikácii treba niekoľkokrát stlačiť pumpičku, kým sa neobjavia zložky.

2. Ráno a večer si naneste 2 dávky pumpičky do dlane. Zmiešajte.

3. Aplikujte na tvár a krk od stredu tváre smerom von. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami.

4. Optimálne výsledky môžete dosiahnuť v kombinácii so sérom Advanced Génifique a krémom s SPF faktorom.

Application

Renergie_day_cream

RÉNERGIE MULTI-LIFT ULTRA SPF 20

Ľahký krém proti vráskam obohatený o výťažok z ľanových semienok, získaný vo Francúzsku špeciálnou biotechnológiou, poskytuje preukázateľnú trojnásobnú účinnosť proti starnutiu pleti: vrásky sa zdajú viac vyhladené - pokožka je pevnejšia - tmavé škvrny na tvári sú menej viditeľné. Dostupný aj vo verzii bez SPF.

Krém používajte každé ráno po nanesení séra na tvár, krk i dekolt. Aplikujte od stredu tváre smerom von.


RÉNERGIE MULTI-LIFT ULTRA EYE

Čo sa týka starostlivosti o pleť, okolie očí predstavuje najnáročnejšiu oblasť. Práve tu sa totiž ako prvé objavujú  známky starnutia pleti. Očný krém s obsahom kyseliny hyalurónovej a výťažkom z ľanových semienok sa zameriava na tri hlavné príznaky starnutia: ochabnuté viečka, vrásky a tmavé kruhy.

Krém používajte ráno aj večer. Naneste malé množstvo na prsty, zahrejte ho, a následne aplikujte dlhými pohybmi od kútika oka smerom von do oblasti očného okolia.

Renergie_eye_cream