V APLIKÁCII DOUGLAS TERAZ ZÍSKATE ZĽAVU 20 % S KÓDOM "APPDAYS"!

Naučte sa správne aplikačné techniky

NAUČTE SA SPRÁVNE APLIKAČNÉ TECHNIKY

Vyskúšali ste zlatý rad značky Lancôme - Absolue? Kateřina Hillebrandová, skincare expertka značky Lancôme, si pre vás pripravila špeciálne aplikačné techniky, vďaka ktorým môžete dopriať svojej pleti absolútnu regeneráciu a skutočný kozmetický zážitok."Rad Absolue predstavuje jedinečnú prémiovú starostlivosť značky Lancôme, ktorá zaručuje okamžitý a viditeľný účinok. Páči sa mi, že je vekovo neobmedzený a vhodný naozaj pre každého. Jej jedinečnosť spočíva v troch výnimočných druhoch ruží Lancôme, ktoré sú obsiahnuté v Grand Rose extrakte.

"Rad Absolue predstavuje jedinečnú prémiovú starostlivosť značky Lancôme, ktorá zaručuje okamžitý a viditeľný účinok. Páči sa mi, že je vekovo neobmedzený a vhodný naozaj pre každého. Jej jedinečnosť spočíva v troch výnimočných druhoch ruží Lancôme, ktoré sú obsiahnuté v Grand Rose extrakte."

01_katka_484x413

02_absolue-range_484x413xXa742U4NrfSy

"Tento extrakt nájdete v každom produkte radu Absolue. Značka Lancôme využila regeneračné schopnosti ruže a vytvorila tak výnimočný rad starostlivosti o pleť na hĺbkovú regeneráciu a výživu pokožky. Mojím obľúbeným produktom je Absolue Soft Cream, pri ktorom navyše oceňujem vymeniteľnú náplň. Používam ho ráno aj večer na celú tvár vrátane dekoltu. Najlepšie v kombinácii s Absolue Oleo sérom na nočnú intenzívnu starostlivosť."KROK 1


Malé množství krému o velikosti lískového oříšku nejdříve zahřejeme mezi prsty a aplikujeme na čelo, nos, tváře a bradu. Roztíráme dlouhými tahy od středu obličeje směrem ven a nezapomínáme ani na střed obličeje, krk a dekolt.

 

03_step1_484x413

04_step2_484x413lAwYYbWerj66S

KROK 2


Zvyšné množstvo krému znovu zahrejeme, tentoraz v celých dlaniach a robíme pohyby tzv. "rozkvitajúcej ruže". Prikladáme dlane na tvár od stredu smerom von, ako keď sa otvárajú lupienky ruží. Postupujeme opäť od čela smerom nadol. Vďaka tomu krásne stimulujeme a regenerujeme našu pleť. Navyše zaistíme, že produkt preniká do hĺbky pokožky a krásne sa vstrebáva.


KROK 3


Očný krém a sérum aplikujeme podobným spôsobom. Nezabúdajte na okolie očí používať špeciálnu starostlivosť. Pokožka v tejto oblasti je totiž oveľa citlivejšia a tenšia. Malé množstvo produktu zahrejeme medzi prstami a nanášame jemnými ťahmi od kútiku oka smerom von.

05_step3_484x413

06_step4_484x413Ax8v4UyGwc9UF

KROK 4


Rovnaký ťah zopakujeme na vrchnom viečku oka, opäť od vnútorného kútika smerom von a taktiež v oblasti spánkov. Všetky tieto ťahy vykonávame 3-krát. Vďaka tomu minimalizujeme viditeľnosť vrások a vejárikov v oblasti očí, posilňujeme svalový základ a obnovujeme sviežosť, jas a regeneráciu pleti.