PRIPRAVTE SA NA LETO A ZÍSKAJTE ZĽAVU AŽ 25 %

Ideálna voľba pre farbené vlasy

IDEÁLNA VOĽBA PRE FARBENÉ VLASY

Milujete farby vo svojich vlasoch? Nebojte sa zažiariť! Stačí sa držať niekoľkých základných rád...


1_SKDhIkx9jfayQxg

3FDQ19pIzxuEG9

Nie je farbenie ako „farbenie“

Vlasy si farbí až 85 % žien. Viac ako polovica z nich však ignoruje následnú vlasovú starostlivosť. Výsledok? Vlasy časom strácajú jas, slabnú a stávajú sa poréznymi. Na dotyk sú typicky suché a hrubé.

Kedykoľvek sa budete rozhodovať pre zmenu alebo oživenie svojej farby vlasov, poraďte sa s profesionálom. Ten vyberie farbiacu službu presne na mieru vašim vlasom a odporučí následnú starostlivosť. Na všetko ostatné je tu Chroma Absolu od Kérastase.


Kérastase Chroma Absolu: zacielené na farby

Francúzska značka Kérastase venovala niekoľko rokov intenzívnym výskumom farbených vlasov, ich štruktúry a potrieb. V závere potom vytvorila jedinečný rad Chroma Absolu – inovatívny spôsob ochrany a starostlivosti o všetky typy farbených vlasov. Bohaté zloženie, obohatené o tri druhy kyselín a pupočník ázijský, zaistí vlasom krásu, intenzívnu farbu, vysoký lesk a až o 96 % viac sily.

Nepretržitá hydratácia – kyselina mliečna zaistí vlasom intenzívnu hydratáciu a zvláčnenie. Uzamyká vlhkosť vo vnútri vlasov a tie potom zostávajú lesklé, hladké, bez sklonu ku krepovateniu.

Hĺbková výživaaminokyselina sa podieľa na tvorbe bielkovín a má schopnosť rekonštruovať vlasové vlákno zvnútra. Vďaka nej vlasy postupne nadobúdajú na sile, prestávajú byť scitlivené a v dĺžkach sa lámať.

Ochranný štít – kyselina vínna je veľmi silný antioxidant, ktorý pôsobí ako ideálna prevencia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Mierni dopady farbenia aj ďalších chemických vlasových procedúr.

Regenerácia vlasovej pokožky – rastlina pupočník ázijský sa preslávila výrazne upokojujúcim účinkom na vlasy aj vlasovú pokožku. Zdravá pokožka hlavy je navyše kľúčom k správnemu rastu vlasov.


Kompletná rutina Kérastase Chroma Absolu:

KROK 1

šampón Kérastase Bain Chroma Respect pre hydratáciu vlasov

KROK 3

obnovujúci kondicionér Kérastase Fondant Cica Chroma proti pórovitosti vlasov

KROK 4

ošetrujúca maska Kérastase Masque Chroma Filler pre hĺbkovú výživu vlasov

KROK 5

skrášľujúca maska ​​Masque Vert Chroma Neutralisant pre odstránenie nežiaducich červených podtónov

KROK 6

regeneračná oplachová kúra Kérastase Soin Acide Chroma Gloss pre vysoký lesk

KROK 7

termoochranné sérum Kérastase Sérum Chroma Termique proti krepovateniu


Prebuďte svoje farbené vlasy s novým radom Kérastase Chroma Absolu!