Givenchy Irresistible Eau de Toilette Fraiche

givenchy irresistible eau de toilette fraiche

Od roku 2020, kedy bola uvedená prvá Irresistible, získala táto jedinečná vôňa neuveriteľný ohlas, predovšetkým vďaka svojej ľahkosti, hravosti a oslobodzujúcej aure.

Teraz, v roku 2022, nová kapitola začína vôňou Eau de Toilette Fraiche. Je to spojenie zmyselnosti a energie, ktorá Vás absolútne pohltí. Táto novinka vychádza zo základu Eau de Toilette z roku 2021, ale je oveľa iskrivejšia a výraznejšia. Línia Irresistible má magickú príťažlivosť a neuveriteľnú schopnosť spojiť svojich fanúšikov cez tanec, hudbu a pozitívnu energiu. Podpis Eau de Toilette Fraiche je pozvánkou na nekončiacu sa tanečnú párty.

Táto novinka je odrazom svojho názvu – absolútne neodolateľná!

dp_press_givenchy_irresistible_edt_2022_a4_screen_rgb_with_layout_146383

JPG_EDTF_1_1_

VYBRUJÚCA PRISMA

Žiarivý flakón zdobia jemné hranoly, ktoré podtrhujú jeho jedinečnosť a moderný vzhľad. Štvorcový tvar s oblými rohmi dáva vyniknúť fazetovanému sklu. Vďaka priehľadnosti flakónu je vidieť krásna ružovo-broskyňová farba samotného parfému. Svetlo-béžová mašľa nielen ozdobí, ale zároveň dodáva nádych módy couture.

Aj táto novinka je v súlade s projektom udržateľnosti a ochrany životného prostredia „Dare to Reinvent“, ktorému je značka Givenchy Parfums zaviazaná. Samotný flakón obsahuje 11% recyklovateľného skla. Na obal vône Eau de Toilette Fraiche Givenchy použilo suroviny z certifikovaných lesov a regiónov na ochranu životného prostredia.


VÔŇA  S ULTRA SVIEŽOU ENERGIOU


Irresistible Eau de Toilette Fraiche je koncentráciou neuveriteľných vibrácií, energie a chute do života. Táto smršť Vás stiahne so sebou do magického raja.

Majstri parfuméri Fanny Bal, Anne Flipo a Dominque Ropion použili tie najexkluzívnejšie ružové lístky. Medzi hlavné ingrediencie patrí kvetinová ružová esencia – podpis línie Irresistible – a jemná ružová voda, ktorá vibruje sviežosťou. Kvetinové srdce obsahuje tiež ružové korenie a sladký pomaranč, ktoré dodávajú vôni štipľavosť. Eau de Toilette Fraiche odhaľuje nenútenú ženskosť, ktorá je ešte uchvacujúcejšia. Drevité prvky cédru a jemného pižma dodávajú vôni tajomnosť a kúzlo.

1X1

HAUTE COUTURE INGREDIENCE

Trojica parfumérov vytvorila kvetinovo, korenenú a pižmovú vôňu s použitím tých najvybranejších ingrediencií. Medzi ne patrí damašská ruža, ktorá je pestovaná v Isparte v Turecku, ružové korenie z Madagaskaru a vzácne cédrové drevo z Virgínie.

Damašská ruža pochádza z kontrolovaného hospodárstva od partnerskej organizácie, ktorá sa skladá z 26 dedín, v ktorých sa igrediencia pestuje, aby sa čo najviac znížil dopad na životné prostredie. Vysoko v horách tureckej Isparty sú ruže zbierané za svitania, aby si zachovali čo najväčšiu intenzitu.

ROSE

DAMAŠSKÁ RUŽA Z TURECKA   

PEPPER

RUŽOVÉ KORENIE Z MADAGASKARU

CEDARWOOD

CÉDROVÉ DREVO Z VIRGÍNIE


OBJAVTE CELÚ RADU VÔNÍ IRRESISTIBLE

2580579_prod_altimg_2

EAU DE TOILETTE

OSTRUŽINY

RUŽA

PIŽMO

3274872400733_P036175_IRRESISTIBLE_EAU-DE-PARFUM_80ml_a_2

EAU DE PARFUM

HRUŠKA

RUŽA

SVETLÉ DREVO

fraiche

EAU DE TOILETTE FRAICHE

RŮŽOVÉ KORENIE

RUŽA

CEDROVÉ DREVO