TERAZ PRE VÁS MÁME ZĽAVU 30 % NA VYBRANÉ ZNAČKY! Kérastase, Lacoste, Matrix, Revolution a mnoho ďalších.

Ako získať žiarivú pleť?

main_visualsVpFoLF1bs0j3

AKO ZÍSKAŤ ŽIARIVÚ PLEŤ?

Predstavujeme vám nový ošetrujúci make-up od značky Lancôme -Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow.  Tento stredne krycí make-up poskytne pleti celodenný pocit sviežosti, výživu, hydratáciu a prirodzené prejasnenie.


visual_1

PRÍPRAVA PLETI

Zaraďte do svojej každodennej rutiny sérum Advanced Génifique ako prvý krok v starostlivosti o pleť. Sérum obsahuje 7 pre-a probiotických frakcií, ktoré podporujú kožnú mikroflóru a jej správnu funkciu. Počas 7 dní pravidelného používania sa Vaša pleť mladistvo rozžiari a bude na dotyk jemnejšia.

Pre extra rozjasnenie pridajte kvapku séra do svojho make-upu.


DOKONALÝ PODKLAD

Bezprecedentná technológia neo-glow v novom make-upe Teint Idole Ultra Wear Care & Glow dodá vašej pleti prirodzene zdravý vzhľad na 24 hodín.  To všetko vďaka obsahu 82 % ošetrujúceho séra s kyselinou hyalurónovou a kyselinou mandľovou.

Tento stredne krycí make-up poskytuje pleti žiarivý vzhľad, ktorý vydrží: pokožku zanecháva sviežu po celý deň bez vyblednutia, neodtláča sa, ani neusadzuje v jemných vráskach. 

visual_2

visual_3

KOREKCIA NEDOKONALOSTÍ

Všestranný korektor Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer, ktorý poskytuje až 24-hodinovú výdrž s priedušnou textúrou. Stredné až plné krytie, s ktorým dosiahnete dokonale matný vzhľad a zakryjete všetky nedokonalosti.

Korektor má ošetrujúce zloženie, vďaka tomu nielen perfektne kryje, ale aj hydratuje pleť, zjednocuje jej tón, zakrýva známky únavy a vyhladzuje drobné vrásky v oblasti očí.


FIXÁCIA

Fixačný sprej Fix It Forget It s vysokohydratačným účinkom bohatý na antioxidanty zachová vzhľad vášho make-upu až na 24 hodín. Zloženie odolné proti poteniu a poveternostným vplyvom predlžuje odolnosť make-upu, a súčasne dodáva pleti veľké množstvo kyseliny hyalurónovej, aby zostala hladká po celý deň.

visual_4