Preskočiť na hlavný obsah
K nákupu až 2 vzorky zadarmo Doprava zadarmo od 49 € Doručenie za 1 až 3 pracovné dni
AKTUÁLNA PONUKA
Karta Douglas
Predajne
Darčeky k nákupu
-25 %* s kartou Douglas pri nákupe nad 100 € / -20 %* pri nákupe nad 100 €! Kód: DEAL25, DEAL20
Choď späť
Vykonajte vyhľadávanie
Domov
Do vyhľadávača predajní
Do môjho účtu
Do môjho zoznamu želaní
Do košíka
Darčekové karty
ZNAČKY
Otvorte menu ZNAČKY
Parfumy
Otvorte menu Parfumy
Líčenie
Otvorte menu Líčenie
Tvár
Otvorte menu Tvár
Telo
Otvorte menu Telo
Vlasy
Otvorte menu Vlasy
Životný štýl
Otvorte menu Životný štýl
Zdravie a wellness
Otvorte menu Zdravie a wellness
Douglas Collection
Otvorte menu Douglas Collection
Novinky
Otvorte menu Novinky
Sale
Otvorte menu Sale
IBA V DOUGLAS
Udržateľnosť
Otvorte menu Udržateľnosť
SLUŽBY
Otvorte menu SLUŽBY
ADVENTNÉ KALENDÁRE
Homepage
Veľká noc
Veľkonočná akcia
Veľkonočná akcia330
výsledky
Veľkonočná akcia
(330)
Filter
Cena
Typ produktu
Značka
Pre koho
Farba
Udržateľnosť
Složenie
Akcie
Druh vône
Darček k
Telové mlieko pre Pre ženy Rouge Precieux Body Lotion 200 ml
Rouge Precieux Body Lotion
Telové mlieko
16,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
11,50 €
200 ml (8,25 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Lícenka pre Unisex bareMinerals Gen Nude Powder Blush Kiss Of Mauve
bareMinerals
Gen Nude
Powder Blush
Lícenka
35,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
35,00 €
3.8 g (921,05 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+2
K dispozícii je viac odtieňov
BB krém pre Unisex bareMinerals Complexion Rescue Natural Matte Tinted Mois Wheat
bareMinerals
Complexion Rescue
Natural Matte Tinted Mois
BB krém
43,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
30,10 €
35 ml (122,86 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+33
K dispozícii je viac odtieňov
Rúž na pery pre Unisex Laura Mercier HIGH VIBE 103 PEEK
Laura Mercier
HIGH VIBE
Rúž na pery
38,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
26,60 €
2 g (1 900,00 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+11
K dispozícii je viac odtieňov
Štetec na podklad pre Pre ženy Laura Mercier Real Flawless Foundation Brush 1 ks
Laura Mercier
Real Flawless Foundation Brush
Štetec na podklad
52,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
52,00 €
1 Kus (52,00 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Očné tiene pre Unisex bareMinerals Mineralist Mineralist Paleta Eyeshow Warmth
bareMinerals
Mineralist
Mineralist Paleta Eyeshow
Očné tiene
35,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
35,00 €
7.8 g (448,72 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Primer pre Unisex bareMinerals Prime Time Hydrate & Glow BLANC
bareMinerals
Prime Time
Hydrate & Glow
Primer
39,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
27,30 €
30 ml (130,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Primer pre Pre ženy bareMinerals Prime Time Daily Protect 30 ml
bareMinerals
Prime Time
Daily Protect
Primer
39,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
21,84 €
30 ml (130,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Pleťový peeling pre Unisex Douglas Collection Essential Exfoliating Scrub 100ml
Douglas Collection
Essential
Exfoliating Scrub
Pleťový peeling
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,30 €
100 ml (10,50 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Čistiaci krém pre Unisex Douglas Collection Essential Light Cleansing Cream 150 ml
Douglas Collection
Essential
Light Cleansing Cream
Čistiaci krém
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,30 €
150 ml (7,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Bronzer pre Pre ženy Rodial Bronze Glowlighter rozjasňujúci korektor 5.5 Gramm
Rodial
Bronze Glowlighter rozjasňujúci korektor
Bronzer
47,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
37,60 €
5.5 g (854,55 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Krém na tvár pre Unisex Douglas Collection Essential Radiance Tonic Lotion 200ml
Douglas Collection
Essential
Radiance Tonic Lotion
Krém na tvár
8,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
5,90 €
200 ml (4,25 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Sprchový gél pre Unisex Jardin Bohème Natural Fragrances L´essence de la Terre Shower Cream 150 ml
Jardin Bohème
Natural Fragrances
L´essence de la Terre Shower Cream
Sprchový gél
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,30 €
150 ml (7,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Kontúrovacia ceruzka na pery pre Unisex bareMinerals Mineralist Matte Lip Liner Striking Spice
bareMinerals
Mineralist
Matte Lip Liner
Kontúrovacia ceruzka na pery
25,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
17,50 €
1.3 g (1 923,08 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+3
K dispozícii je viac odtieňov
Rúž na pery pre Unisex Laura Mercier Petal Soft Lipstick Crayon AUGUSTINE
Laura Mercier
Petal Soft Lipstick Crayon
Rúž na pery
39,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
21,84 €
1.6 g (2 437,50 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+7
K dispozícii je viac odtieňov
Parfumová voda pre Unisex Jardin Bohème Les Essences Jasmin Imperial 50 ml
Jardin Bohème
Les Essences
Jasmin Imperial
Parfumová voda
95,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
95,00 €
50 ml (190,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Parfumová voda pre Unisex Jardin Bohème Les Essences Oud Mystique 50 ml
Jardin Bohème
Les Essences
Oud Mystique
Parfumová voda
95,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
67,20 €
50 ml (190,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Parfumová voda pre Unisex Jardin Bohème Les Essences Ambre Royal 50 ml
Jardin Bohème
Les Essences
Ambre Royal
Parfumová voda
95,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
95,00 €
50 ml (190,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Parfumová voda pre Unisex Jardin Bohème Les Essences Iris Sublime 50 ml
Jardin Bohème
Les Essences
Iris Sublime
Parfumová voda
95,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
67,20 €
50 ml (190,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Sérum proti starnutiu pre Unisex Rodial Ochranné sérum SPF 50 10 ml
Rodial
Ochranné sérum SPF 50
Sérum proti starnutiu
30,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
24,00 €
10 ml (300,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Kolagénové sérum pre Unisex Rodial Hydratačné pleťové sérum 10 ml
Rodial
Hydratačné pleťové sérum
Kolagénové sérum
38,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
30,40 €
10 ml (380,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Maskara pre Unisex bareMinerals Volum Phyto Mascara BLACK
bareMinerals
Volum Phyto Mascara
Maskara
30,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
21,00 €
9 ml (333,33 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
pre Unisex StriVectin Contour Restore Tightening liftingový krém na tvár 50 ml
StriVectin
Contour Restore Tightening liftingový krém na tvár
83,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
66,40 €
50 ml (166,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Lícenka pre Unisex Laura Mercier Tinted Moisturizer Blush COASTLINE
Laura Mercier
Tinted Moisturizer Blush
Lícenka
37,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
25,90 €
15 ml (246,67 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+5
K dispozícii je viac odtieňov
Lesk na pery pre Unisex Laura Mercier Lip Glacé 190 ROSE SYRUP
Laura Mercier
Lip Glacé
Lesk na pery
35,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
24,50 €
4.5 g (777,78 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Vankúšiky pod oči pre Unisex Rodial Bee Venom maska na oči 1 ks
Rodial
Bee Venom maska na oči
Vankúšiky pod oči
11,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
8,80 €
3 g (366,67 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Očné linky pre Unisex bareMinerals Mineralist EYELINER Garnet
bareMinerals
Mineralist
EYELINER
Očné linky
28,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
15,68 €
0.35 g (8 000,00 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+5
K dispozícii je viac odtieňov
pre Unisex StriVectin Advanced Retinol Advanced Retinol Nightly Renewal nočný omladzujúci krém 30 ml
StriVectin
Advanced Retinol
Advanced Retinol Nightly Renewal nočný omladzujúci krém
65,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
52,00 €
30 ml (216,67 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
+1
veľkosť
Ďalšie veľkosti
Krém na opaľovanie na telo pre Unisex Rodial Ochranné sérum SPF 50 31 ml
Rodial
Ochranné sérum SPF 50
Krém na opaľovanie na telo
88,00 €
31 ml (283,87 € / 100 ml)
Balzam na pery pre Unisex bareMinerals Mineralist Glossbalm Clarity Zen
bareMinerals
Mineralist
Glossbalm Clarity
Balzam na pery
32,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
17,92 €
4 ml (800,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+16
K dispozícii je viac odtieňov
pre Pre ženy StriVectin Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier hydratačný krém 50 ml
StriVectin
Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier hydratačný krém
99,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
79,20 €
50 ml (198,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Parfumová voda pre Unisex Jardin Bohème Fine Fragrances Promesse Éternelle 50 ml
Jardin Bohème
Fine Fragrances
Promesse Éternelle
Parfumová voda
49,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
34,90 €
50 ml (99,90 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Čistiace tampóny pre Unisex StriVectin Multi Action Restorative Cream regeneračný krém 1 ks
StriVectin
Multi Action Restorative Cream regeneračný krém
Čistiace tampóny
45,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
36,00 €
1 Kus (45,00 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Telový krém pre Pre ženy StriVectin Crepe Control Tightening telový krém 200 ml
StriVectin
Crepe Control Tightening telový krém
Telový krém
59,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
47,20 €
200 ml (29,50 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
pre Pre ženy StriVectin Super-C Retinol rozjasňujúce sérum s retinolom a vitamínom C 30 ml
StriVectin
Super-C Retinol rozjasňujúce sérum s retinolom a vitamínom C
65,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
41,60 €
30 ml (216,67 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Sérum na oči pre Unisex StriVectin Hyperlift Eye Hyperlift Eye Instant Eye Fix očné sérum 10 ml
StriVectin
Hyperlift Eye
Hyperlift Eye Instant Eye Fix očné sérum
Sérum na oči
41,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
26,24 €
10 ml (410,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Maskara pre Unisex bareMinerals Strength & Length Strength Length Mascara BLACK - BLACK
bareMinerals
Strength & Length
Strength Length Mascara
Maskara
30,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
30,00 €
8 ml (375,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Štetec na lícenku pre Unisex bareMinerals Blooming Blush Brush 1 ks
bareMinerals
Blooming Blush Brush
Štetec na lícenku
31,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
31,50 €
1 Kus (31,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Parfumová voda pre Pre ženy Jardin Bohème Fine Fragrances Rendez-vous Nocturne 50 ml
Jardin Bohème
Fine Fragrances
Rendez-vous Nocturne
Parfumová voda
49,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
34,90 €
50 ml (99,90 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Parfumová voda pre Pre ženy Jardin Bohème Fine Fragrances Mémoires dAmour 50 ml
Jardin Bohème
Fine Fragrances
Mémoires dAmour
Parfumová voda
49,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
49,95 €
50 ml (99,90 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Podklad pre Unisex Laura Mercier Flawless Lumière Radiance Perfecting 3C1 DUNE
Laura Mercier
Flawless Lumière Radiance Perfecting
Podklad
68,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
38,08 €
30 ml (226,67 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+3
K dispozícii je viac odtieňov
Štetec na púder pre Unisex bareMinerals Original Beautiful Finish Brush 1 ks
bareMinerals
Original
Beautiful Finish Brush
Štetec na púder
43,95 €
1 Kus (43,95 € / 1 kus)
Exkluzívne u nás
Hubka na make-up pre Unisex Laura Mercier Flawless Finish Makeup Sponge 1 ks
Laura Mercier
Flawless Finish Makeup Sponge
Hubka na make-up
23,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
12,88 €
1 Kus (23,00 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Maskara pre Unisex bareMinerals Lashtopia Mascara BLACK
bareMinerals
Lashtopia Mascara
Maskara
27,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
27,00 €
12 ml (225,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Štetec na podklad pre Unisex bareMinerals barePro Luxe Performance Brush 1 ks
bareMinerals
barePro
Luxe Performance Brush
Štetec na podklad
37,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
37,00 €
1 Kus (37,00 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Fixačný prášok pre Unisex Laura Mercier Loose Setting Powder Ultra Blur Mini Honey
Laura Mercier
Loose Setting Powder Ultra Blur Mini
Fixačný prášok
34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
27,92 €
6 g (581,67 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Momentálne nedostupné
Krém na ruky pre Unisex Douglas Collection Essential Everyday Hand Lotion 200 ml
Douglas Collection
Essential
Everyday Hand Lotion
Krém na ruky
11,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
8,00 €
200 ml (5,75 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
vypredané
Gumička na vlasy pre Unisex Invisibobble HAIR TIE Mocha 1 ks
Invisibobble
HAIR TIE Mocha
Gumička na vlasy
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
5,30 €
1 Kus (5,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Ďalšia stránka
Strana 4 z 7
Strana 1 z 7
Strana 2 z 7
Strana 3 z 7
Strana 4 z 7
Strana 5 z 7
Strana 6 z 7
Strana 7 z 7