Preskočiť na hlavný obsah
K nákupu až 2 vzorky zadarmo Doprava zadarmo od 49 € Doručenie za 1 až 3 pracovné dni
AKTUÁLNA PONUKA
Karta Douglas
Predajne
Darčeky k nákupu
-25 %* s kartou Douglas pri nákupe nad 100 € / -20 %* pri nákupe nad 100 €! Kód: DEAL25, DEAL20
Choď späť
Vykonajte vyhľadávanie
Domov
Do vyhľadávača predajní
Do môjho účtu
Do môjho zoznamu želaní
Do košíka
Darčekové karty
ZNAČKY
Otvorte menu ZNAČKY
Parfumy
Otvorte menu Parfumy
Líčenie
Otvorte menu Líčenie
Tvár
Otvorte menu Tvár
Telo
Otvorte menu Telo
Vlasy
Otvorte menu Vlasy
Životný štýl
Otvorte menu Životný štýl
Zdravie a wellness
Otvorte menu Zdravie a wellness
Douglas Collection
Otvorte menu Douglas Collection
Novinky
Otvorte menu Novinky
Sale
Otvorte menu Sale
IBA V DOUGLAS
Udržateľnosť
Otvorte menu Udržateľnosť
SLUŽBY
Otvorte menu SLUŽBY
ADVENTNÉ KALENDÁRE
Homepage
Veľká noc
Veľkonočná akcia
Veľkonočná akcia330
výsledky
Veľkonočná akcia
(330)
Filter
Cena
Typ produktu
Značka
Pre koho
Farba
Udržateľnosť
Složenie
Akcie
Druh vône
Darček k
Vlasová kúra pre Unisex Neqi Treatment Treasure Treatment Treasure Peptide Power 100 ml
Neqi
Treatment Treasure
Treatment Treasure Peptide Power
Vlasová kúra
10,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,10 €
100 ml (10,20 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Kondicionér na vlasy pre Unisex Neqi Volume Victory 250 ml
Neqi
Volume Victory
Kondicionér na vlasy
10,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,10 €
250 ml (4,08 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Šampón na vlasy pre Unisex Neqi Volume Victory 330 ml
Neqi
Volume Victory
Šampón na vlasy
10,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,10 €
330 ml (3,09 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Parfum na vlasy pre Unisex Neqi Hair Perfume The Blossom 75 ml
Neqi
Hair Perfume The Blossom
Parfum na vlasy
10,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,10 €
75 ml (13,60 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Pena na vlasy pre Unisex Neqi Volume Victory Styling Mousse 150 ml
Neqi
Volume Victory Styling Mousse
Pena na vlasy
10,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,10 €
150 ml (6,80 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Olej na vlasy pre Unisex Neqi Treatment Treasure Rosemary Oil 75 ml
Neqi
Treatment Treasure
Rosemary Oil
Olej na vlasy
10,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,10 €
75 ml (13,60 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble CLIPSTAR PREMIUM Rainbow Carousel 1 kus
Invisibobble
CLIPSTAR PREMIUM Rainbow Carousel
Spona do vlasov
10,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,10 €
1 Kus (10,20 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Gumička na vlasy pre Unisex Invisibobble Sprunchie SPRUNCHIE SLIM Hairiffic 1 kus
Invisibobble
Sprunchie
SPRUNCHIE SLIM Hairiffic
Gumička na vlasy
10,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,10 €
1 Kus (10,20 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Sponka do vlasov pre Unisex Invisibobble SET VOLUMIZE ME 1 kus
Invisibobble
SET VOLUMIZE ME
Sponka do vlasov
20,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
14,30 €
1 Kus (20,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Klobúk pre Unisex Invisibobble Set Luxewrap Leo 1 kus
Invisibobble
Set Luxewrap Leo
Klobúk
15,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
10,80 €
1 Kus (15,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Kids SNAP CLIP KIDS Polar Penguin 1 kus
Invisibobble
Kids
SNAP CLIP KIDS Polar Penguin
Spona do vlasov
4,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
3,10 €
1 Kus (4,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Sponka do vlasov pre Unisex Invisibobble GIFT SET Baby Curl S 1 kus
Invisibobble
GIFT SET Baby Curl S
Sponka do vlasov
18,40 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
12,80 €
1 Kus (18,40 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Sponka do vlasov pre Unisex Invisibobble GIFT SET Beach Curl L 1 kus
Invisibobble
GIFT SET Beach Curl L
Sponka do vlasov
18,40 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
12,80 €
1 Kus (18,40 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble CLIPSTAR GLOW KIDS Polar Friends 1 kus
Invisibobble
CLIPSTAR GLOW KIDS Polar Friends
Spona do vlasov
5,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
3,80 €
1 Kus (5,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR M Golden Roar 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR M Golden Roar
Spona do vlasov
9,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
6,60 €
1 Kus (9,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR KIDS Polar World 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR KIDS Polar World
Spona do vlasov
6,10 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,20 €
1 Kus (6,10 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR KIDS Frutti Fun 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR KIDS Frutti Fun
Spona do vlasov
6,10 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,20 €
1 Kus (6,10 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR KIDS Happy World 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR KIDS Happy World
Spona do vlasov
6,10 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,20 €
1 Kus (6,10 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar SNAP CLIP KIDS Happy Sky 1 kus
Invisibobble
Clipstar
SNAP CLIP KIDS Happy Sky
Spona do vlasov
4,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
3,10 €
1 Kus (4,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Vône do auta pre Unisex Maibi medvedík Titan Shadow 1 kus
Maibi
medvedík Titan Shadow
Vône do auta
15,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
15,90 €
1 Kus (15,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Gumička na vlasy pre Pre ženy Invisibobble TWISTAR Classical Braids 1 kus
Invisibobble
TWISTAR Classical Braids
Gumička na vlasy
8,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
8,50 €
1 Kus (8,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Gumička na vlasy pre Pre ženy Invisibobble Clipstar TWISTAR Blush Braids 1 kus
Invisibobble
Clipstar
TWISTAR Blush Braids
Gumička na vlasy
8,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
8,50 €
1 Kus (8,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR L Cacoa Cream 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR L Cacoa Cream
Spona do vlasov
9,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
6,60 €
1 Kus (9,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR M Rosy Bliss 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR M Rosy Bliss
Spona do vlasov
8,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
5,90 €
1 Kus (8,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR M Pearly Frost 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR M Pearly Frost
Spona do vlasov
9,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
6,60 €
1 Kus (9,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar M Marathon Runner 1 kus
Invisibobble
Clipstar
M Marathon Runner
Spona do vlasov
7,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,95 €
1 Kus (7,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR Glam Ease 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR Glam Ease
Spona do vlasov
6,10 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,20 €
1 Kus (6,10 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR M Evergreen 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR M Evergreen
Spona do vlasov
8,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
5,90 €
1 Kus (8,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR Gold Luxe 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR Gold Luxe
Spona do vlasov
10,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,10 €
1 Kus (10,20 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR Divine Metal 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR Divine Metal
Spona do vlasov
9,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
6,40 €
1 Kus (9,20 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Lak na vlasy pre Pre ženy Neqi Treatment Treasure Treatment Treasure Diamond Glass Curly 180 ml
Neqi
Treatment Treasure
Treatment Treasure Diamond Glass Curly
Lak na vlasy
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,30 €
180 ml (5,83 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Olej na vlasy pre Pre ženy Neqi Treatment Treasure Treatment Treasure Opulent Oil Serum 75 ml
Neqi
Treatment Treasure
Treatment Treasure Opulent Oil Serum
Olej na vlasy
8,40 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
5,80 €
75 ml (11,20 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Šampón na vlasy pre Pre ženy Neqi Moisture Mystery Moisture Mystery Shampoo 330 ml
Neqi
Moisture Mystery
Moisture Mystery Shampoo
Šampón na vlasy
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
9,95 €
330 ml (3,18 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Kondicionér na vlasy pre Pre ženy Neqi Moisture Mystery Moisture Mystery 250 ml
Neqi
Moisture Mystery
Moisture Mystery
Kondicionér na vlasy
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
9,95 €
250 ml (4,20 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Maska na vlasy pre Pre ženy Neqi Repair Reveal Repair Reveal Mask 250 ml
Neqi
Repair Reveal
Repair Reveal Mask
Maska na vlasy
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,30 €
250 ml (4,20 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Šampón na vlasy pre Pre ženy Neqi Repair Reveal Repair Reveal Shampoo 330 ml
Neqi
Repair Reveal
Repair Reveal Shampoo
Šampón na vlasy
Pôvodná cena
10,50 €
9,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
9,95 €
330 ml (3,02 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
+1
veľkosť
Ďalšie veľkosti
Kondicionér na vlasy pre Pre ženy Neqi Repair Reveal Repair Reveal Conditioner 250 ml
Neqi
Repair Reveal
Repair Reveal Conditioner
Kondicionér na vlasy
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
9,85 €
250 ml (4,20 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
+1
veľkosť
Ďalšie veľkosti
Gumička na vlasy pre Unisex Invisibobble POWER Crystal Clear 6 ks
Invisibobble
POWER Crystal Clear
Gumička na vlasy
9,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
6,90 €
6 Kus (1,66 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Čelenka pre Unisex Invisibobble HAIRHALO Roarsome 40 g
Invisibobble
HAIRHALO Roarsome
Čelenka
9,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
6,90 €
40 g (24,88 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble EVERCLAW Recycled Me S 1 ks
Invisibobble
EVERCLAW Recycled Me S
Spona do vlasov
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,10 €
1 Kus (5,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Ozdoby do vlasov pre Pre ženy Invisibobble Sprunchie SLIM PREMIUM La Vie en Rose 1 ks
Invisibobble
Sprunchie
SLIM PREMIUM La Vie en Rose
Ozdoby do vlasov
11,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
8,30 €
1 Kus (11,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Ozdoby do vlasov pre Pre ženy Invisibobble Sprunchie SLIM PREMIUM Leo is the New Black 1 ks
Invisibobble
Sprunchie
SLIM PREMIUM Leo is the New Black
Ozdoby do vlasov
11,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
8,30 €
1 Kus (11,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Ozdoby do vlasov pre Pre ženy Invisibobble Sprunchie SLIM PREMIUM You Make me Blush 1 ks
Invisibobble
Sprunchie
SLIM PREMIUM You Make me Blush
Ozdoby do vlasov
11,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
8,30 €
1 Kus (11,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Ozdoby do vlasov pre Pre ženy Invisibobble SLIM PREMIUM Crystal Clear 1 ks
Invisibobble
SLIM PREMIUM Crystal Clear
Ozdoby do vlasov
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,10 €
1 Kus (5,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Gumička na vlasy pre Pre ženy Invisibobble SLIM PREMIUM True Black 1 ks
Invisibobble
SLIM PREMIUM True Black
Gumička na vlasy
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,10 €
1 Kus (5,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Gumička na vlasy pre Unisex Invisibobble Power Gym Jelly 1 ks
Invisibobble
Power Gym Jelly
Gumička na vlasy
9,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
6,90 €
1 Kus (9,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Gumička na vlasy pre Pre ženy Invisibobble ORIGINAL PREMIUM Bronze me Pretty 1 ks
Invisibobble
ORIGINAL PREMIUM Bronze me Pretty
Gumička na vlasy
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,10 €
1 Kus (5,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Gumička na vlasy pre Pre ženy Invisibobble ORIGINAL PREMIUM Pretzel Brown 1 ks
Invisibobble
ORIGINAL PREMIUM Pretzel Brown
Gumička na vlasy
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,10 €
1 Kus (5,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Ďalšia stránka
Strana 6 z 7
Strana 1 z 7
Strana 2 z 7
Strana 3 z 7
Strana 4 z 7
Strana 5 z 7
Strana 6 z 7
Strana 7 z 7