Preskočiť na hlavný obsah
K nákupu až 2 vzorky zadarmo Doprava zadarmo od 49 € Doručenie za 1 až 3 pracovné dni
AKTUÁLNA PONUKA
Karta Douglas
Predajne
Darčeky k nákupu
-25 %* s kartou Douglas pri nákupe nad 100 € / -20 %* pri nákupe nad 100 €! Kód: DEAL25, DEAL20
Choď späť
Vykonajte vyhľadávanie
Domov
Do vyhľadávača predajní
Do môjho účtu
Do môjho zoznamu želaní
Do košíka
Darčekové karty
ZNAČKY
Otvorte menu ZNAČKY
Parfumy
Otvorte menu Parfumy
Líčenie
Otvorte menu Líčenie
Tvár
Otvorte menu Tvár
Telo
Otvorte menu Telo
Vlasy
Otvorte menu Vlasy
Životný štýl
Otvorte menu Životný štýl
Zdravie a wellness
Otvorte menu Zdravie a wellness
Douglas Collection
Otvorte menu Douglas Collection
Novinky
Otvorte menu Novinky
Sale
Otvorte menu Sale
IBA V DOUGLAS
Udržateľnosť
Otvorte menu Udržateľnosť
SLUŽBY
Otvorte menu SLUŽBY
ADVENTNÉ KALENDÁRE
Homepage
Veľká noc
Veľkonočná akcia
Veľkonočná akcia330
výsledky
Veľkonočná akcia
(330)
Filter
Cena
Typ produktu
Značka
Pre koho
Farba
Udržateľnosť
Složenie
Akcie
Druh vône
Darček k
Parfumová voda pre Pre ženy Jardin Bohème FORBIDDEN FRUIT COLLECTION Cerise Hypnotique 50 ml
Jardin Bohème
FORBIDDEN FRUIT COLLECTION
Cerise Hypnotique
Parfumová voda
56,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
39,80 €
50 ml (113,90 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
vypredané
Ozdoby do vlasov pre Unisex Invisibobble HAIR TIE Pastel Dream 1 kus
Invisibobble
HAIR TIE Pastel Dream
Ozdoby do vlasov
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,10 €
1 Kus (5,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Gumička na vlasy pre Unisex Invisibobble HAIR TIE Black 1 ks
Invisibobble
HAIR TIE Black
Gumička na vlasy
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,10 €
1 ml (595,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Parfumová voda pre Unisex Jardin Bohème Natural Fragrances Brise Verte Natural Spray 50 ml
Jardin Bohème
Natural Fragrances
Brise Verte Natural Spray
Parfumová voda
39,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
11,90 €
50 ml (79,90 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
vypredané
Korektor pre Unisex Laura Mercier Secret Camouflage 3
Laura Mercier
Secret Camouflage
Korektor
48,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
33,60 €
5.92 g (810,81 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Momentálne nedostupné
Starostlivosť o krk a dekolt pre Unisex StriVectin Tighten & Lift TL Advanced Tightening Neck Cream PLUS liftingový krém na krk 30 ml
StriVectin
Tighten & Lift
TL Advanced Tightening Neck Cream PLUS liftingový krém na krk
Starostlivosť o krk a dekolt
54,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
43,20 €
30 ml (180,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Doplnky na líčenie pre Unisex Laura Mercier Medium Velour Puff 2 Pieces 1 ks
Laura Mercier
Medium Velour Puff 2 Pieces
Doplnky na líčenie
24,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
16,80 €
1 Kus (24,00 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
Momentálne nedostupné
Krém na opaľovanie na telo pre Unisex Torriden Dive In Ľahké opaľovacie sérum 60 ml
Torriden
Dive In
Ľahké opaľovacie sérum
Krém na opaľovanie na telo
34,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
28,95 €
60 ml (58,25 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Telové mlieko pre Unisex Jardin Bohème Tentation Délicate Body Lotion 200 ml
Jardin Bohème
Tentation Délicate Body Lotion
Telové mlieko
16,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
11,50 €
200 ml (8,25 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
vypredané
Telové mlieko pre Unisex Jardin Bohème Épisode Romantique Body Lotion 200 ml
Jardin Bohème
Épisode Romantique Body Lotion
Telové mlieko
16,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
11,50 €
200 ml (8,25 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
vypredané
Telové mlieko pre Unisex Jardin Bohème Fine Fragrances Nocturne Body Lotion 200 ml
Jardin Bohème
Fine Fragrances
Nocturne Body Lotion
Telové mlieko
16,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
16,50 €
200 ml (8,25 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
vypredané
Spona do vlasov pre Unisex Invisibobble Clipstar CLIPSTAR XL Amber Glow 1 kus
Invisibobble
Clipstar
CLIPSTAR XL Amber Glow
Spona do vlasov
11,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
8,00 €
1 Kus (11,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Čistiaci gél pre Unisex Douglas Collection Essential Delicate Rose Cleansing Foam 150 ml
Douglas Collection
Essential
Delicate Rose Cleansing Foam
Čistiaci gél
11,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
8,00 €
150 ml (7,67 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
vypredané
Uterák na ruky pre Unisex Invisibobble SET COZYWRAP 1 kus
Invisibobble
SET COZYWRAP
Uterák na ruky
15,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
15,50 €
1 Kus (15,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Krém na vlasy pre Pre ženy Neqi Moisture Mystery Moisture Mystery Leave In Cream 200 ml
Neqi
Moisture Mystery
Moisture Mystery Leave In Cream
Krém na vlasy
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,30 €
200 ml (5,25 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Krém na nohy pre Unisex Douglas Collection Essential Nourishing Foot Cream 75 ml
Douglas Collection
Essential
Nourishing Foot Cream
Krém na nohy
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,30 €
75 ml (14,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
vypredané
Krém na ruky pre Unisex Jardin Bohème Fine Fragrances Épisode Romantique 75 ml
Jardin Bohème
Fine Fragrances
Épisode Romantique
Krém na ruky
9,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
6,60 €
75 ml (12,67 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
vypredané
Lak na vlasy pre Pre ženy Neqi Treatment Treasure Forbidden Finish Diamond Glass All 180 ml
Neqi
Treatment Treasure
Forbidden Finish Diamond Glass All
Lak na vlasy
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,30 €
180 ml (5,83 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
+1
veľkosť
Ďalšie veľkosti
Krém na ruky pre Unisex Douglas Collection Essential Extra Rich Hand Cream 75 ml
Douglas Collection
Essential
Extra Rich Hand Cream
Krém na ruky
5,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
5,50 €
75 ml (7,33 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
vypredané
Ošetrenie tváre pre Unisex Torriden SOLID IN Pleťová esencia 100 ml
Torriden
SOLID IN Pleťová esencia
Ošetrenie tváre
41,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
29,95 €
100 ml (41,95 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
pre Unisex Torriden SOLID IN Vyživujúca esencia na pery 11 ml
Torriden
SOLID IN Vyživujúca esencia na pery
12,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
8,50 €
11 ml (113,64 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Ošetrenie tváre pre Unisex mixsoon Esencia z koreňa ženšenu 30 ml
mixsoon
Esencia z koreňa ženšenu
Ošetrenie tváre
33,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
32,95 €
30 ml (113,17 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Sprchový gél pre Pre ženy Jardin Bohème Épisode Romantique 150 ml
Jardin Bohème
Épisode Romantique
Sprchový gél
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,30 €
150 ml (7,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Pre ženy Invisibobble Clipstar KIDS Cozy Snowy Friends 1 kus
Invisibobble
Clipstar
KIDS Cozy Snowy Friends
Spona do vlasov
5,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
3,80 €
1 Kus (5,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Pre ženy Invisibobble Clipstar M Eclipse Nuit Knot 1 kus
Invisibobble
Clipstar
M Eclipse Nuit Knot
Spona do vlasov
10,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,30 €
1 Kus (10,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Gumička na vlasy pre Pre ženy Invisibobble HAIRTIE Eclipse Aurora Radiance 1 ks
Invisibobble
HAIRTIE Eclipse Aurora Radiance
Gumička na vlasy
8,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
5,90 €
1 Kus (8,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Lak na vlasy pre Pre ženy Neqi Treatment Treasure Forbidden Finish Diamond Glass Ultimate 180 ml
Neqi
Treatment Treasure
Forbidden Finish Diamond Glass Ultimate
Lak na vlasy
13,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
9,10 €
1 ml (1 300,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Čelenka pre Pre ženy Invisibobble HAIRHALO Eclipse Stardust Crown 1 ks
Invisibobble
HAIRHALO Eclipse Stardust Crown
Čelenka
15,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
10,80 €
1 Kus (15,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Pre ženy Invisibobble Clipstar L Eclipse Nightfall 1 ks
Invisibobble
Clipstar
L Eclipse Nightfall
Spona do vlasov
9,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
6,60 €
1 Kus (9,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Gumička na vlasy pre Pre ženy Invisibobble Sprunchie SPRUNCHIE ORIGINAL Eclipse Velvet Grace 1 ks
Invisibobble
Sprunchie
SPRUNCHIE ORIGINAL Eclipse Velvet Grace
Gumička na vlasy
8,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
5,90 €
1 Kus (8,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
pre Unisex Invisibobble Clipstar XS Petit Rainbow 1 ks
Invisibobble
Clipstar
XS Petit Rainbow
9,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
6,60 €
1 Kus (9,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Spona do vlasov pre Pre ženy Invisibobble Clipstar S Eclipse Lunar Glam 1 ks
Invisibobble
Clipstar
S Eclipse Lunar Glam
Spona do vlasov
8,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
5,90 €
1 Kus (8,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Pleťové tonikum pre Unisex mixsoon Centella Upokojujúci toner s centellou 150 ml
mixsoon
Centella
Upokojujúci toner s centellou
Pleťové tonikum
24,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
6,60 €
150 ml (16,63 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Ošetrenie tváre pre Unisex mixsoon Bifida Bifida ferment esencia 30 ml
mixsoon
Bifida
Bifida ferment esencia
Ošetrenie tváre
32,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
8,70 €
30 ml (109,83 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Pleťové tonikum pre Unisex mixsoon Galactomyces esencia 30 ml
mixsoon
Galactomyces esencia
Pleťové tonikum
33,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
32,95 €
30 ml (113,17 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Plátienková maska pre Unisex Torriden Dive In Intenzívna hydratačná maska 27 ml
Torriden
Dive In
Intenzívna hydratačná maska
Plátienková maska
5,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
3,80 €
27 ml (20,37 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Krém na opaľovanie na telo pre Unisex Torriden Dive In Hydratačný opalovací krém 60 ml
Torriden
Dive In
Hydratačný opalovací krém
Krém na opaľovanie na telo
34,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
28,95 €
60 ml (58,25 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Krém na tvár pre Unisex Torriden Cellmazing Spevňujúci pleťový krém 60 ml
Torriden
Cellmazing
Spevňujúci pleťový krém
Krém na tvár
40,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
33,95 €
60 ml (68,25 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Maska proti starnutiu pre Unisex Torriden Cellmazing Spevňujúca maska 1 ks
Torriden
Cellmazing
Spevňujúca maska
Maska proti starnutiu
12,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
11,50 €
1 Kus (12,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Krém na oči pre Unisex Torriden Cellmazing Spevňujúci očný krém 30 ml
Torriden
Cellmazing
Spevňujúci očný krém
Krém na oči
34,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
27,95 €
30 ml (116,50 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Krém na oči pre Unisex mixsoon Bean Očný krém zo sójových bôbov 20 ml
mixsoon
Bean
Očný krém zo sójových bôbov
Krém na oči
55,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
54,95 €
20 ml (279,75 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Pleťové tonikum pre Unisex mixsoon Bean Esencia zo sójových bôbov 30 ml
mixsoon
Bean
Esencia zo sójových bôbov
Pleťové tonikum
49,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
48,95 €
30 ml (166,50 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Suchý šampón pre Unisex Invisibobble Dry Shampooo Invisible Refresh 200 ml
Invisibobble
Dry Shampooo Invisible Refresh
Suchý šampón
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,10 €
200 ml (2,98 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Pena na vlasy pre Unisex Invisibobble Volumizer Mousse Extra Volume 150 ml
Invisibobble
Volumizer Mousse Extra Volume
Pena na vlasy
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,10 €
150 ml (3,97 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Lak na vlasy pre Unisex Invisibobble Hair Spray Extra Shine 250 ml
Invisibobble
Hair Spray Extra Shine
Lak na vlasy
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,10 €
250 ml (2,38 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Lak na vlasy pre Unisex Invisibobble Hair Spray Power Hold 250 ml
Invisibobble
Hair Spray Power Hold
Lak na vlasy
5,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
4,10 €
250 ml (2,38 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Vlasová kúra pre Unisex Neqi Treatment Treasure Treatment Treasure Blonde Brilliance 100 ml
Neqi
Treatment Treasure
Treatment Treasure Blonde Brilliance
Vlasová kúra
10,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,10 €
100 ml (10,20 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Vlasová kúra pre Unisex Neqi Treatment Treasure Treatment Treasure Build Boost 100 ml
Neqi
Treatment Treasure
Treatment Treasure Build Boost
Vlasová kúra
10,20 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
7,10 €
100 ml (10,20 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné
Ďalšia stránka
Strana 5 z 7
Strana 1 z 7
Strana 2 z 7
Strana 3 z 7
Strana 4 z 7
Strana 5 z 7
Strana 6 z 7
Strana 7 z 7