
Dermz Laboratories Detský kúpeľ Healpsorin Baby Emulsion
Detský kúpeľ
15,90 €
300 ml
5,30 € / 100 ml
vrátane DPHInformácie o produkte
- bez parabénov
- bez parabénov
Produkt č.378895
Typ výrobkufľaša s pumpičkou
Oblasť použitiatelo
Vekbaby
Krytielehký
Konzistenciaemulzia, tekutina
Typ pokožkycitlivá pokožka, všetky typy pokožky
Finishprírodné
Vlastnostivyhladzujúce, hydratačný, regeneračný, regeneračné, šetrné, posilňujúci
Výživná a nemastná kúpeľová emulzia špeciálne vyvinutá na jemné čistenie a hydratáciu citlivej pokožky pri zachovaní jej prirodzenej lipidovej bariéry. · Regeneruje pokožku a odstraňuje pocit suchosti. · Podporuje odstraňovanie šupín a odlupovania pokožky. · Zlepšuje elasticitu a textúru pokožky. · Chráni a vyživuje pokožku. Škodlivé baktérie môžu narušiť hydrolipidovú bariéru, čo môže viesť k suchej, šupinatej pokožke. Hydratačná emulzia pre deti Healpsorin využíva rôzne rastlinné výťažky, ktoré pomáhajú udržiavať a kontrolovať mikroflóru pokožky hlavy a podporujú optimálnu funkciu kožnej bariéry. S nechtíkom, ktorý upokojuje podráždenie a uzatvára vlhkosť pre dlhodobú hydratáciu, koreňom kostihoja lekárskeho na odstránenie odumretých kožných buniek a podporu regenerácie, sladkými mandľami, ktoré zmäkčujú pokožku a obnovujú hydrolipidovú bariéru, a vodným melónom na udržanie elasticity pokožky, táto emulzia poskytuje omladzujúcu silu, ktorú vaše dieťa potrebuje.
Oficiálny distribútor
Smartgrid sp. z o.o.
Plac Bankowy 2
00-095 Warsaw
Polska
info@dermzlabs.pl
Do vane naplnenej teplou vodou pridajte 20-25 ml (15-20 pumpičiek) emulzie Healpsorin. Namočte do kúpeľa aspoň 10 minút. Potom pokožku jemne osušte uterákom, bez trenia, aby ste dosiahli optimálne výsledky. Ak príznaky pretrvávajú, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte vniknutiu do očí. Ak sa tak stane, dôkladne ich vypláchnite čistou vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Calendula Officinalis (Calendula) Flower Extract, Symphytum Officinale(Comfrey) Root Extract, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate, Polyglyceryl-4 Cocoate, Bisabolol, Polyglyceryl-3 Caprate, Glyceryl Caprylate.
Tvoje výhody
- Rýchle dodanie Očakávané doručenie za 1 až 3 pracovné dni¹
- Doprava zadarmo od 49 €
- Vzorka zadarmo ku každému nákupu¹
- Prémiové darčekové balenie Darujte radosť v krásnom balení¹