Preskočiť na hlavný obsah
K nákupu až 2 vzorky zadarmo Doprava zadarmo od 49 € Doručenie za 1 až 3 pracovné dni
AKTUÁLNA PONUKA
Karta Douglas
Predajne
Darčeky k nákupu
-25 %* s kartou Douglas pri nákupe nad 100 € / -20 %* pri nákupe nad 100 €! Kód: DEAL25, DEAL20
Choď späť
Vykonajte vyhľadávanie
Domov
Do vyhľadávača predajní
Do môjho účtu
Do môjho zoznamu želaní
Do košíka
Darčekové karty
ZNAČKY
Otvorte menu ZNAČKY
Parfumy
Otvorte menu Parfumy
Líčenie
Otvorte menu Líčenie
Tvár
Otvorte menu Tvár
Telo
Otvorte menu Telo
Vlasy
Otvorte menu Vlasy
Životný štýl
Otvorte menu Životný štýl
Zdravie a wellness
Otvorte menu Zdravie a wellness
Douglas Collection
Otvorte menu Douglas Collection
Novinky
Otvorte menu Novinky
Sale
Otvorte menu Sale
IBA V DOUGLAS
Udržateľnosť
Otvorte menu Udržateľnosť
SLUŽBY
Otvorte menu SLUŽBY
ADVENTNÉ KALENDÁRE
Homepage
na DOUGLAS
na DOUGLAS174
výsledky
na DOUGLAS
(174)
Filter
Cena
Typ produktu
Značka
Pre koho
Farba
Udržateľnosť
Složenie
Akcie
Druh vône
Darček k
Parfumová voda pre Pre mužov Prada Paradigme 100 ml
Prada
Paradigme
Parfumová voda
Pôvodná cena
170,00 €
115,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
125,00 €
-7%
100 ml (115,50 € / 100 ml)
Super ceny
+3
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre ženy Prada Paradoxe Refillable 50 ml
Prada
Paradoxe
Refillable
Parfumová voda
Pôvodná cena
151,00 €
98,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
97,70 €
50 ml (197,00 € / 100 ml)
Super ceny
+3
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre ženy Yves Saint Laurent Libre Refillable 90 ml
Yves Saint Laurent
Libre
Refillable
Parfumová voda
Pôvodná cena
193,00 €
135,10 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
125,20 €
90 ml (150,11 € / 100 ml)
Super ceny
+3
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre ženy Prada Paradoxe Intense 90ml
Prada
Paradoxe
Intense
Parfumová voda
Pôvodná cena
193,00 €
135,10 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
133,50 €
90 ml (150,11 € / 100 ml)
Super ceny
+3
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Súprava na starostlivosť o telo pre Pre ženy Rituals The Ritual of Sakura Medium Gift Set 2025 - darčeková súprava M 1 ks
Rituals
The Ritual of Sakura
Medium Gift Set 2025 - darčeková súprava M
Súprava na starostlivosť o telo
35,90 €
1 Kus (35,90 € / 1 kus)
Parfumová voda pre Pre mužov Yves Saint Laurent Y Refillable 100 ml
Yves Saint Laurent
Y
Refillable
Parfumová voda
Pôvodná cena
169,00 €
109,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
109,50 €
100 ml (109,50 € / 100 ml)
Super ceny
+3
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre ženy Lancôme Idôle 100 ml
Lancôme
Idôle
Parfumová voda
Pôvodná cena
165,00 €
125,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
121,00 €
100 ml (125,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Lícenka pre Pre ženy Yves Saint Laurent Make Me Blush POWDER 06 Rose Haze
Yves Saint Laurent
Make Me Blush
POWDER
Lícenka
Pôvodná cena
57,95 €
46,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
57,95 €
-18%
5 g (939,00 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
%
+8
K dispozícii je viac odtieňov
Súprava na starostlivosť o telo pre Pre ženy Rituals The Ritual of Sakura Small Gift Set 2025 - darčeková súprava S 1 ks
Rituals
The Ritual of Sakura
Small Gift Set 2025 - darčeková súprava S
Súprava na starostlivosť o telo
25,90 €
1 Kus (25,90 € / 1 kus)
Parfém pre Pre mužov Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum 100ml
Yves Saint Laurent
MYSLF
Le Parfum
Parfém
Pôvodná cena
199,00 €
149,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
134,00 €
100 ml (149,00 € / 100 ml)
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Toaletná voda pre Pre ženy Versace Bright Crystal 90 ml
Versace
Bright Crystal
Toaletná voda
Pôvodná cena
113,00 €
79,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
79,95 €
90 ml (88,83 € / 100 ml)
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Podklad pre Unisex Yves Saint Laurent All Hours Encre de Peau MC2
Yves Saint Laurent
All Hours
Encre de Peau
Podklad
71,95 €
25 ml (287,80 € / 100 ml)
+12
K dispozícii je viac odtieňov
Parfumová voda pre Pre ženy Dolce&Gabbana Light Blue Eau de Parfum 50 ml
Dolce&Gabbana
Light Blue
Eau de Parfum
Parfumová voda
Pôvodná cena
113,00 €
82,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
78,95 €
50 ml (164,00 € / 100 ml)
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre ženy Yves Saint Laurent Libre Intense 90 ml
Yves Saint Laurent
Libre
Intense
Parfumová voda
Pôvodná cena
209,00 €
155,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
140,00 €
90 ml (172,22 € / 100 ml)
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Podklad pre Unisex Lancôme Teint Idole Ultra Wear 24H 225N
Lancôme
Teint Idole Ultra Wear
24H
Podklad
Pôvodná cena
72,95 €
57,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
51,95 €
30 ml (193,17 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
+39
K dispozícii je viac odtieňov
Maskara pre Unisex Lancôme Lash Idôle Riasenka na zväčšenie objemu s liftingovým efektom pre dlhšie riasy bez zhlukov 01 - BLACK
Lancôme
Lash Idôle
Riasenka na zväčšenie objemu s liftingovým efektom pre dlhšie riasy bez zhlukov
Maskara
Pôvodná cena
41,90 €
33,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
30,95 €
8 ml (424,38 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Parfém pre Pre ženy Valentino Born In Roma Donna Extradose 100 ml
Valentino
Born In Roma Donna
Extradose
Parfém
Pôvodná cena
212,00 €
154,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
154,00 €
100 ml (154,00 € / 100 ml)
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Súprava na starostlivosť o telo pre Pre ženy Rituals The Ritual of Sakura Trial Set Sakura 2025 - darčeková súprava S 1 ks
Rituals
The Ritual of Sakura
Trial Set Sakura 2025 - darčeková súprava S
Súprava na starostlivosť o telo
18,90 €
1 Kus (18,90 € / 1 kus)
Parfém pre Pre ženy Yves Saint Laurent Libre Le Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent
Libre
Le Parfum
Parfém
Pôvodná cena
225,00 €
145,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
145,50 €
90 ml (161,67 € / 100 ml)
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre mužov Valentino Born In Roma Uomo Intense 50ml
Valentino
Born In Roma Uomo
Intense
Parfumová voda
Pôvodná cena
121,00 €
88,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
93,00 €
-5%
50 ml (176,00 € / 100 ml)
%
+1
veľkosť
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre ženy Prada Paradoxe Virtual Flower 90ml
Prada
Paradoxe
Virtual Flower
Parfumová voda
Pôvodná cena
200,00 €
146,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
146,00 €
90 ml (162,22 € / 100 ml)
+3
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Súprava na líčenie pier pre Unisex KYLIE COSMETICS Matte Lip Kit 700 Bare
KYLIE COSMETICS
Matte Lip Kit
Súprava na líčenie pier
36,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
36,95 €
1 Kus (36,95 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+8
K dispozícii je viac odtieňov
Parfumová voda pre Pre ženy Yves Saint Laurent Black Opium Over Red 90ml
Yves Saint Laurent
Black Opium
Over Red
Parfumová voda
Pôvodná cena
196,00 €
152,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
150,00 €
90 ml (168,89 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
nový
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre ženy Valentino Born In Roma Donna Intense 100ml
Valentino
Born In Roma Donna
Intense
Parfumová voda
Pôvodná cena
197,00 €
151,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
144,00 €
100 ml (151,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Telový sprej pre Unisex Rituals The Ritual of Mehr Hair & Body Mist - ľahká vôňa na vlasy a telo 50 ml
Rituals
The Ritual of Mehr
Hair & Body Mist - ľahká vôňa na vlasy a telo
Telový sprej
22,90 €
50 ml (45,80 € / 100 ml)
Exkluzívne u nás
Parfumová voda pre Pre ženy Versace Dylan Purple 100 ml
Versace
Dylan Purple
Parfumová voda
100,00 €
100 ml (100,00 € / 100 ml)
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre ženy Kylie Fragrance cosmic Kylie Jenner Intense 100 ml
Kylie Fragrance
cosmic
Kylie Jenner Intense
Parfumová voda
81,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
81,00 €
100 ml (81,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+3
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Toaletná voda pre Pre mužov Versace Pour Homme Eau de Toilette 100 ml
Versace
Pour Homme
Eau de Toilette
Toaletná voda
Pôvodná cena
103,00 €
77,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
77,95 €
100 ml (77,95 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Lícenka pre Unisex KYLIE COSMETICS Pressed Blush Powder 336 Winter Kissed
KYLIE COSMETICS
Pressed Blush Powder
Lícenka
25,95 €
7.5 g (346,00 € / 100 g)
Exkluzívne u nás
Parfumová voda pre Pre ženy Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte 75ml
Guerlain
Aqua Allegoria
Florabloom Forte
Parfumová voda
Pôvodná cena
138,00 €
97,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
97,00 €
75 ml (129,33 € / 100 ml)
+3
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre ženy Lancôme Idôle PEACH'N ROSES 50 ml
Lancôme
Idôle
PEACH'N ROSES
Parfumová voda
Pôvodná cena
123,00 €
90,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
90,00 €
50 ml (180,00 € / 100 ml)
+1
veľkosť
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre mužov Versace Eros Pour Homme 100 ml
Versace
Eros
Pour Homme
Parfumová voda
Pôvodná cena
113,00 €
88,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
88,00 €
100 ml (88,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
+1
veľkosť
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre ženy Lancôme La vie est belle L'Elixir 100ml
Lancôme
La vie est belle
L'Elixir
Parfumová voda
Pôvodná cena
182,00 €
133,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
120,00 €
100 ml (133,00 € / 100 ml)
+3
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Telový krém pre Unisex Rituals The Ritual of Mehr Body Cream - nadýchaný telový krém 220 ml
Rituals
The Ritual of Mehr
Body Cream - nadýchaný telový krém
Telový krém
24,90 €
220 ml (11,32 € / 100 ml)
Exkluzívne u nás
Parfumová voda pre Pre ženy Valentino Born In Roma Donna PURPLE DONNA 50 ml
Valentino
Born In Roma Donna
PURPLE DONNA
Parfumová voda
Pôvodná cena
141,00 €
104,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
103,00 €
50 ml (208,00 € / 100 ml)
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Krém na opaľovanie na tvár pre Unisex Beauty of Joseon Relief Sun: Rice + Probiotics 50ml
Beauty of Joseon
Relief Sun: Rice + Probiotics
Krém na opaľovanie na tvár
Pôvodná cena
19,00 €
15,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
14,00 €
50 ml (31,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Parfumová voda pre Pre ženy Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames 50ml
Yves Saint Laurent
Libre
Flowers & Flames
Parfumová voda
Pôvodná cena
152,00 €
111,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
100,00 €
50 ml (222,00 € / 100 ml)
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Súprava na starostlivosť o telo pre Pre ženy Rituals The Ritual of Ayurveda Small Gift Set 2025 - darčeková súprava S 1 ks
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Small Gift Set 2025 - darčeková súprava S
Súprava na starostlivosť o telo
25,90 €
1 Kus (25,90 € / 1 kus)
Rúž na pery pre Pre ženy Yves Saint Laurent Loveshine LOVESHINE 44
Yves Saint Laurent
Loveshine
LOVESHINE
Rúž na pery
45,95 €
3.2 g (1 435,94 € / 100 g)
+22
K dispozícii je viac odtieňov
Parfumová voda pre Pre ženy Lancôme La vie est belle VANILLE NUDE 100 ml
Lancôme
La vie est belle
VANILLE NUDE
Parfumová voda
Pôvodná cena
174,00 €
134,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
134,00 €
100 ml (134,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
+3
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Sérum proti starnutiu pre Unisex Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum 50 ml
Lancôme
Rénergie
H.C.F. Triple Serum
Sérum proti starnutiu
Pôvodná cena
165,00 €
107,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
113,40 €
-5%
50 ml (215,00 € / 100 ml)
Super ceny
+1
veľkosť
Ďalšie veľkosti
Parfumová voda pre Pre ženy Guerlain Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic 75ml
Guerlain
Aqua Allegoria
Forte Mandarine Basilic
Parfumová voda
Pôvodná cena
138,00 €
102,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
104,00 €
-1%
75 ml (136,00 € / 100 ml)
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Súprava na starostlivosť o telo pre Pre ženy Rituals The Ritual of Ayurveda Medium Gift Set 2025 - darčeková súprava M 1 ks
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Medium Gift Set 2025 - darčeková súprava M
Súprava na starostlivosť o telo
35,90 €
1 Kus (35,90 € / 1 kus)
Toaletná voda pre Pre mužov Valentino Born In Roma Uomo Coral Fantasy 100 ml
Valentino
Born In Roma Uomo
Coral Fantasy
Toaletná voda
Pôvodná cena
153,00 €
114,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
112,00 €
100 ml (114,00 € / 100 ml)
+1
veľkosť
Ďalšie veľkosti
Súprava na starostlivosť o telo pre Unisex Rituals The Ritual of Mehr Small Gift Set 2025 - darčeková súprava S 1 ks
Rituals
The Ritual of Mehr
Small Gift Set 2025 - darčeková súprava S
Súprava na starostlivosť o telo
25,90 €
1 Kus (25,90 € / 1 kus)
Exkluzívne u nás
Sprchová pena pre Unisex Rituals The Ritual of Mehr Foaming Shower Gel - Penivý sprchový gél 200 ml
Rituals
The Ritual of Mehr
Foaming Shower Gel - Penivý sprchový gél
Sprchová pena
10,90 €
200 ml (5,45 € / 100 ml)
Exkluzívne u nás
Parfumová voda pre Pre ženy Kylie Fragrance cosmic Kylie Jenner 2.0 100 ml
Kylie Fragrance
cosmic
Kylie Jenner 2.0
Parfumová voda
73,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
73,00 €
100 ml (73,00 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Exkluzívne u nás
+3
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Olej na vlasy pre Pre ženy Kérastase Elixir Ultime L'Huile Orginale 75ml
Kérastase
Elixir Ultime
L'Huile Orginale
Olej na vlasy
Pôvodná cena
74,95 €
66,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
66,95 €
75 ml (89,27 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
+1
veľkosť
Ďalšie veľkosti
Ďalšia stránka
Strana 1 z 4
Strana 1 z 4
Strana 2 z 4
Strana 3 z 4
Strana 4 z 4