Preskočiť na hlavný obsah
K nákupu až 2 vzorky zadarmo Doprava zadarmo od 49 € Doručenie za 1 až 3 pracovné dni
AKTUÁLNA PONUKA
Karta Douglas
Predajne
Darčeky k nákupu
-25 %* s kartou Douglas pri nákupe nad 100 € / -20 %* pri nákupe nad 100 €! Kód: DEAL25, DEAL20
Choď späť
Vykonajte vyhľadávanie
Domov
Do vyhľadávača predajní
Do môjho účtu
Do môjho zoznamu želaní
Do košíka
Darčekové karty
ZNAČKY
Otvorte menu ZNAČKY
Parfumy
Otvorte menu Parfumy
Líčenie
Otvorte menu Líčenie
Tvár
Otvorte menu Tvár
Telo
Otvorte menu Telo
Vlasy
Otvorte menu Vlasy
Životný štýl
Otvorte menu Životný štýl
Zdravie a wellness
Otvorte menu Zdravie a wellness
Douglas Collection
Otvorte menu Douglas Collection
Novinky
Otvorte menu Novinky
Sale
Otvorte menu Sale
IBA V DOUGLAS
Udržateľnosť
Otvorte menu Udržateľnosť
SLUŽBY
Otvorte menu SLUŽBY
ADVENTNÉ KALENDÁRE
Homepage
OPI
OPI - Make-up a dekoratívna kozmetika
OPI - Make-up a dekoratívna kozmetika22
výsledky
OPI - Make-up a dekoratívna kozmetika
(22)
Filter
Cena
Typ produktu
Značka
Farba
Udržateľnosť
Složenie
Akcie
Umelé nechty pre Unisex OPI xPRESS/ON Press On Express Nails ANL87S
OPI
xPRESS/ON
Press On Express Nails
Umelé nechty
19,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
18,95 €
1 Kus (19,50 € / 1 kus)
Zľavový kód:
DEAL25
+4
K dispozícii je viac odtieňov
Lak na nechty pre Unisex OPI Infinite Shine Gel-like BASE COAT
OPI
Infinite Shine
Gel-like
Lak na nechty
26,95 €
15 ml (179,67 € / 100 ml)
Spevňovač nechtov pre Unisex OPI Nail Care & Essentials 3In1 Treatment Base START TO FINISH
OPI
Nail Care & Essentials
3In1 Treatment Base
Spevňovač nechtov
23,95 €
15 ml (159,67 € / 100 ml)
Lak na nechty pre Unisex OPI Nail Lacquer I'm dreaming Collection Case of Glamnesia
OPI
Nail Lacquer
I'm dreaming Collection
Lak na nechty
20,50 €
15 ml (136,67 € / 100 ml)
+9
K dispozícii je viac odtieňov
Lak na nechty pre Unisex OPI Summer '23 Collection Make the Rules Nail Lacquer NLP001 - Quit my Day Job
OPI
Summer '23 Collection
Make the Rules Nail Lacquer
Lak na nechty
20,50 €
15 ml (136,67 € / 100 ml)
+1
K dispozícii je viac odtieňov
Sušička laku na nechty pre Unisex OPI Quick Dry Drip Dry 8 ml
OPI
Quick Dry
Drip Dry
Sušička laku na nechty
20,95 €
8 ml (261,88 € / 100 ml)
Lak na nechty pre Unisex OPI Nature Strong Vegan Emflowered
OPI
Nature Strong
Vegan
Lak na nechty
18,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
15,50 €
15 ml (123,33 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
+28
K dispozícii je viac odtieňov
Farba na pery pre Unisex fwee Default Brand Line 3D Voluming Tint 08 Rychee Pop
fwee
3D Voluming Tint
Farba na pery
17,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
17,50 €
3.8 g (460,53 € / 100 g)
Zľavový kód:
DEAL25
Balzam na nechty pre Unisex OPI Nature Strong To the Rescue Overnight Cuticle Balm 20 ml
OPI
Nature Strong
To the Rescue Overnight Cuticle Balm
Balzam na nechty
29,95 €
20 ml (149,75 € / 100 ml)
Odstraňovač kožičky pre Unisex OPI Nature Strong Soothe & Remove Cuticles 50 ml
OPI
Nature Strong
Soothe & Remove Cuticles
Odstraňovač kožičky
29,95 €
50 ml (59,90 € / 100 ml)
Lak na nechty pre Unisex OPI Make ‘Em Jelly Summer '25 Make 'Em Jelly Drive Em Magenta
OPI
Make ‘Em Jelly
Summer '25 Make 'Em Jelly
Lak na nechty
20,50 €
15 ml (136,67 € / 100 ml)
Lak na nechty pre Unisex OPI Make ‘Em Jelly Summer '25 Make 'Em Jelly Vogue Into The Sunset
OPI
Make ‘Em Jelly
Summer '25 Make 'Em Jelly
Lak na nechty
23,95 €
15 ml (159,67 € / 100 ml)
+1
K dispozícii je viac odtieňov
Lak na nechty pre Unisex OPI Infinite Shine I'm dreaming Collection Suzi's Pedicure Throne
OPI
Infinite Shine
I'm dreaming Collection
Lak na nechty
23,95 €
15 ml (159,67 € / 100 ml)
+7
K dispozícii je viac odtieňov
Primer pre Unisex OPI Chipskip™
OPI
Chipskip™
Primer
29,95 €
15 ml (199,67 € / 100 ml)
Lak na nechty pre Unisex OPI Nail Lacquer Wicked Collection Love You So Munchkin!
OPI
Nail Lacquer
Wicked Collection
Lak na nechty
Pôvodná cena
15,05 €
15,04 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
20,50 €
-26%
15 ml (100,27 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
+1
K dispozícii je viac odtieňov
Lak na nechty pre Unisex OPI Infinite Shine Wicked Collection It's the Shiz
OPI
Infinite Shine
Wicked Collection
Lak na nechty
23,95 €
15 ml (159,67 € / 100 ml)
Top coat na nechty pre Unisex OPI Gel Plump Effect 15 ml
OPI
Gel Plump Effect
Top coat na nechty
24,95 €
15 ml (166,33 € / 100 ml)
Top coat na nechty pre Unisex OPI RapiDry™ 15 ml
OPI
RapiDry™
Top coat na nechty
23,95 €
15 ml (159,67 € / 100 ml)
Lak na nechty pre Unisex OPI Infinite Shine Infinite Shine Passion
OPI
Infinite Shine
Infinite Shine
Lak na nechty
20,20 €
15 ml (134,67 € / 100 ml)
+61
K dispozícii je viac odtieňov
Top coat na nechty pre Unisex OPI Infinite Shine Classic Colors TOP COAT
OPI
Infinite Shine
Classic Colors
Top coat na nechty
26,95 €
15 ml (179,67 € / 100 ml)
Lak na nechty pre Unisex OPI Nature Strong Nail Lacquer NATBC - BOTANICAL BASE COAT
OPI
Nature Strong
Nail Lacquer
Lak na nechty
26,95 €
15 ml (179,67 € / 100 ml)
Top coat na nechty pre Unisex OPI Nature Strong Top Coat NATTC - NAT - TOP COAT
OPI
Nature Strong
Top Coat
Top coat na nechty
Pôvodná cena
18,50 €
15,50 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
15,50 €
15 ml (103,33 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25