Preskočiť na hlavný obsah
K nákupu až 2 vzorky zadarmo Doprava zadarmo od 49 € Doručenie za 1 až 3 pracovné dni
AKTUÁLNA PONUKA
Karta Douglas
Predajne
Darčeky k nákupu
-25 %* s kartou Douglas pri nákupe nad 100 € / -20 %* pri nákupe nad 100 €! Kód: DEAL25, DEAL20
Choď späť
Vykonajte vyhľadávanie
Domov
Do vyhľadávača predajní
Do môjho účtu
Do môjho zoznamu želaní
Do košíka
Darčekové karty
ZNAČKY
Otvorte menu ZNAČKY
Parfumy
Otvorte menu Parfumy
Líčenie
Otvorte menu Líčenie
Tvár
Otvorte menu Tvár
Telo
Otvorte menu Telo
Vlasy
Otvorte menu Vlasy
Životný štýl
Otvorte menu Životný štýl
Zdravie a wellness
Otvorte menu Zdravie a wellness
Douglas Collection
Otvorte menu Douglas Collection
Novinky
Otvorte menu Novinky
Sale
Otvorte menu Sale
IBA V DOUGLAS
Udržateľnosť
Otvorte menu Udržateľnosť
SLUŽBY
Otvorte menu SLUŽBY
ADVENTNÉ KALENDÁRE
Homepage
KORRES
Parfumy
KORRES - Dámske parfémy a vône
KORRES - Dámske parfémy a vône8
výsledky
KORRES - Dámske parfémy a vône
(8)
Filter
Cena
Typ produktu
Značka
Pre koho
Druh vône
Udržateľnosť
Složenie
Akcie
Toaletná voda pre Pre ženy KORRES Midnight Dahlia 50 ml
KORRES
Midnight Dahlia
Toaletná voda
61,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
61,95 €
50 ml (123,90 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Toaletná voda pre Pre ženy KORRES Cashmere Kumquat 50 ml
KORRES
Cashmere Kumquat
Toaletná voda
56,74 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
56,74 €
50 ml (113,48 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Telový sprej pre Unisex KORRES Relaxing Lavender Spray 100 ml
KORRES
Relaxing Lavender Spray
Telový sprej
24,95 €
100 ml (24,95 € / 100 ml)
Toaletná voda pre Unisex KORRES SIKINOS 50 ml
KORRES
SIKINOS
Toaletná voda
65,95 €
50 ml (131,90 € / 100 ml)
Toaletná voda pre Unisex KORRES AVGOUSTOS 50 ml
KORRES
AVGOUSTOS
Toaletná voda
67,95 €
50 ml (135,90 € / 100 ml)
Toaletná voda pre Pre ženy KORRES BLACK SUGAR 50 ml
KORRES
BLACK SUGAR
Toaletná voda
61,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
49,50 €
50 ml (123,90 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Toaletná voda pre Pre ženy KORRES WHITE TEA EDT pre ženy 50 ml
KORRES
WHITE TEA EDT pre ženy
Toaletná voda
62,95 €
50 ml (125,90 € / 100 ml)
Toaletná voda pre Pre ženy KORRES Vanilla Freesia 50 ml
KORRES
Vanilla Freesia
Toaletná voda
56,74 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
56,74 €
50 ml (113,48 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
Momentálne nedostupné