Preskočiť na hlavný obsah
K nákupu až 2 vzorky zadarmo Doprava zadarmo od 49 € Doručenie za 1 až 3 pracovné dni
AKTUÁLNA PONUKA
Karta Douglas
Predajne
Darčeky k nákupu
-25 %* na vybrané značky pri nákupe nad 120 €!
Kód:
SMILE25
Choď späť
Vykonajte vyhľadávanie
Domov
Do vyhľadávača predajní
Do môjho účtu
Do môjho zoznamu želaní
Do košíka
Darčekové karty
ZNAČKY
Otvorte menu ZNAČKY
Parfumy
Otvorte menu Parfumy
Líčenie
Otvorte menu Líčenie
Tvár
Otvorte menu Tvár
Telo
Otvorte menu Telo
Vlasy
Otvorte menu Vlasy
Životný štýl
Otvorte menu Životný štýl
Zdravie a wellness
Otvorte menu Zdravie a wellness
Douglas Collection
Otvorte menu Douglas Collection
Novinky
Otvorte menu Novinky
Sale
Otvorte menu Sale
IBA V DOUGLAS
Udržateľnosť
Otvorte menu Udržateľnosť
SLUŽBY
Otvorte menu SLUŽBY
ADVENTNÉ KALENDÁRE
Homepage
DIOR
DIOR - Über Dior
DIOR - Über Dior6
výsledky
DIOR - Über Dior
(6)
Filter
Cena
Typ produktu
Značka
Pre koho
Vlastnosti
Udržateľnosť
Složenie
Akcie
Druh vône
Darček k
Parfém pre Pre mužov DIOR Sauvage Extrait – Drevité tóny 50 ml
DIOR
Sauvage
Extrait – Drevité tóny
Parfém
Pôvodná cena
188,00 €
158,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
172,00 €
-8%
50 ml (316,00 € / 100 ml)
nový
Parfém pre Unisex DIOR J’adore Intense Parfum – Kvetinové a medové tóny 100 ml
DIOR
J’adore
Intense Parfum – Kvetinové a medové tóny
Parfém
Pôvodná cena
184,00 €
136,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní
161,00 €
-15%
100 ml (136,00 € / 100 ml)
+2
veľkosti
Ďalšie veľkosti
Toaletná voda pre Pre ženy DIOR Über Dior Blooming Bouquet Roller-Pearl - Kvetinová a svieža toaletná voda 20 ml
DIOR
Blooming Bouquet Roller-Pearl - Kvetinová a svieža toaletná voda
Toaletná voda
54,95 €
20 ml (274,75 € / 100 ml)
Parfumová voda pre Pre ženy DIOR Über Dior Eau de Parfum Roller-Pearl - Kvetinové, vanilkové a zmyselné tóny 20 ml
DIOR
Eau de Parfum Roller-Pearl - Kvetinové, vanilkové a zmyselné tóny
Parfumová voda
64,95 €
20 ml (324,75 € / 100 ml)
Parfém pre Pre ženy DIOR Über Dior Parfum Roller-Pearl – Kvetinové, ovocné a drevité tóny 20 ml
DIOR
Parfum Roller-Pearl – Kvetinové, ovocné a drevité tóny
Parfém
68,95 €
20 ml (344,75 € / 100 ml)
Telový olej pre Pre ženy DIOR Über Dior Les Adorables – Trblietavý telový olej 200 ml
DIOR
Les Adorables – Trblietavý telový olej
Telový olej
85,00 €
200 ml (42,50 € / 100 ml)