Preskočiť na hlavný obsah
K nákupu až 2 vzorky zadarmo Doprava zadarmo od 49 € Doručenie za 1 až 3 pracovné dni
AKTUÁLNA PONUKA
Karta Douglas
Predajne
Darčeky k nákupu
-25 %* s kartou Douglas pri nákupe nad 100 € / -20 %* pri nákupe nad 100 €! Kód: DEAL25, DEAL20
Choď späť
Vykonajte vyhľadávanie
Domov
Do vyhľadávača predajní
Do môjho účtu
Do môjho zoznamu želaní
Do košíka
Darčekové karty
ZNAČKY
Otvorte menu ZNAČKY
Parfumy
Otvorte menu Parfumy
Líčenie
Otvorte menu Líčenie
Tvár
Otvorte menu Tvár
Telo
Otvorte menu Telo
Vlasy
Otvorte menu Vlasy
Životný štýl
Otvorte menu Životný štýl
Zdravie a wellness
Otvorte menu Zdravie a wellness
Douglas Collection
Otvorte menu Douglas Collection
Novinky
Otvorte menu Novinky
Sale
Otvorte menu Sale
IBA V DOUGLAS
Udržateľnosť
Otvorte menu Udržateľnosť
SLUŽBY
Otvorte menu SLUŽBY
ADVENTNÉ KALENDÁRE
Homepage
Collistar
Collistar - Vlasy
Collistar - Vlasy11
výsledky
Collistar - Vlasy
(11)
Filter
Cena
Typ produktu
Značka
Pre koho
Udržateľnosť
Složenie
Akcie
Peeling na pokožku hlavy pre Unisex Collistar Attivi Puri PEELING S NIACINAMIDOM 250 ml
Collistar
Attivi Puri
PEELING S NIACINAMIDOM
Peeling na pokožku hlavy
34,95 €
250 ml (13,98 € / 100 ml)
Suchý šampón pre Unisex Collistar Attivi Puri Niacinamid 150 ml
Collistar
Attivi Puri
Niacinamid
Suchý šampón
23,95 €
150 ml (15,97 € / 100 ml)
Sérum na vlasy pre Unisex Collistar Attivi Puri KOLLAGEN-SERUM-SPRAY 100 ml
Collistar
Attivi Puri
KOLLAGEN-SERUM-SPRAY
Sérum na vlasy
34,95 €
100 ml (34,95 € / 100 ml)
Kondicionér na vlasy pre Unisex Collistar Attivi Puri KOLLAGEN-BALSAM 200 ml
Collistar
Attivi Puri
KOLLAGEN-BALSAM
Kondicionér na vlasy
33,95 €
200 ml (16,98 € / 100 ml)
Maska na vlasy pre Unisex Collistar Attivi Puri VITAMIN C Mask Brightening Revitalizing 200 ml
Collistar
Attivi Puri
VITAMIN C Mask Brightening Revitalizing
Maska na vlasy
33,95 €
200 ml (16,98 € / 100 ml)
Šampón na vlasy pre Unisex Collistar Attivi Puri VITAMIN-C 250 ml
Collistar
Attivi Puri
VITAMIN-C
Šampón na vlasy
23,95 €
250 ml (9,58 € / 100 ml)
Kondicionér na vlasy pre Unisex Collistar Attivi Puri TEKUTÝ BALZAM S KYSELINOU HYALURÓNOVOU 200 ml
Collistar
Attivi Puri
TEKUTÝ BALZAM S KYSELINOU HYALURÓNOVOU
Kondicionér na vlasy
33,95 €
200 ml (16,98 € / 100 ml)
Maska na vlasy pre Pre ženy Collistar Attivi Puri PHYTO-KERATIN Mask Intensive Restructuring 200 ml
Collistar
Attivi Puri
PHYTO-KERATIN Mask Intensive Restructuring
Maska na vlasy
33,95 €
200 ml (16,98 € / 100 ml)
Šampón na vlasy pre Pre ženy Collistar Attivi Puri PHYTOKERATIN 250 ml
Collistar
Attivi Puri
PHYTOKERATIN
Šampón na vlasy
23,95 €
250 ml (9,58 € / 100 ml)
Hair & Body wash pre Unisex Collistar SHOWER 250 ml
Collistar
SHOWER
Hair & Body wash
34,95 €
250 ml (13,98 € / 100 ml)
Hair & Body wash pre Unisex Collistar ACQUA VETIVER 250 ml
Collistar
ACQUA VETIVER
Hair & Body wash
34,95 €
250 ml (13,98 € / 100 ml)
Zľavový kód:
DEAL25
vypredané