Preskočiť na hlavný obsah
K nákupu až 2 vzorky zadarmo Doprava zadarmo od 49 € Doručenie za 1 až 3 pracovné dni
AKTUÁLNA PONUKA
Karta Douglas
Predajne
Darčeky k nákupu
-25 %* na vybrané značky pri nákupe nad 120 €!
Kód:
SMILE25
Choď späť
Vykonajte vyhľadávanie
Domov
Do vyhľadávača predajní
Do môjho účtu
Do môjho zoznamu želaní
Do košíka
Darčekové karty
ZNAČKY
Otvorte menu ZNAČKY
Parfumy
Otvorte menu Parfumy
Líčenie
Otvorte menu Líčenie
Tvár
Otvorte menu Tvár
Telo
Otvorte menu Telo
Vlasy
Otvorte menu Vlasy
Životný štýl
Otvorte menu Životný štýl
Zdravie a wellness
Otvorte menu Zdravie a wellness
Douglas Collection
Otvorte menu Douglas Collection
Novinky
Otvorte menu Novinky
Sale
Otvorte menu Sale
IBA V DOUGLAS
Udržateľnosť
Otvorte menu Udržateľnosť
SLUŽBY
Otvorte menu SLUŽBY
ADVENTNÉ KALENDÁRE
Homepage
Clinique
Clinique - null
Clinique - null4
výsledky
Clinique - null
(4)
Filter
Cena
Typ produktu
Značka
Pre koho
Farba
Vlastnosti
Udržateľnosť
Složenie
Akcie
Podklad pre Unisex O Clinique Clinique Daily Calm™ Makeup Balm 01 - LIGHT
Clinique
Clinique Daily Calm™ Makeup Balm
Podklad
68,95 €
30 ml (229,83 € / 100 ml)
+2
K dispozícii je viac odtieňov
Krém na tvár pre Pre ženy O Clinique Clinique Daily Calm™ Soothing Repair Cream 50 ml
Clinique
Clinique Daily Calm™ Soothing Repair Cream
Krém na tvár
68,95 €
50 ml (137,90 € / 100 ml)
Lícenka pre Unisex Clinique Clinique Daily Calm™ Lip + Cheek Color 01 - WHISPER
Clinique
Clinique Daily Calm™ Lip + Cheek Color
Lícenka
44,95 €
5 ml (899,00 € / 100 ml)
+3
K dispozícii je viac odtieňov
Čistiaci krém pre Pre ženy O Clinique Clinique Daily Calm™ Gentle Cream Cleanser 125 ml
Clinique
Clinique Daily Calm™ Gentle Cream Cleanser
Čistiaci krém
37,95 €
125 ml (30,36 € / 100 ml)