APP DAYS 20 % PRI NÁKUPE 2 A VIAC RÔZNYCH PRODUKTOV V APLIKÁCII DOUGLAS A ZADANÍ KÓDU "APPDAYS" ZÍSKATE ZĽAVU 20 %

Objavte tipy na vianočné darčeky

OBJaVTE TIPY NA vianočné darčeky

Vyberte vhodný dárek pro vaši manželku, přítelkyni, mámu, dceru nebo kamarádku. Vybrali jsme pro vás ty nejoblínější vůně značek Armani, Lancôme, Yves Saint Laurent a Valentino, nyní ve výhodných vánočních balíčcích.


LorealLuxe_XMAS_Female01_SI_2600x2600

Sì Eau de Parfum

Giorgio Armani

Hlavnými tónmi vône SÍ sú čierne ríbezle, cyprus, vanilka a ambra. Vonné zaradenie je kvetinovo cyprusová. SÍ je môj hold modernej ženskosti, neodolateľnej zmesi šarmu, sily a nezávislosti duše. Žena Giorgio Armani je za každej situácie šarmantná, silná a nezávislá.

Sì vianočná sada

Táto vianočná sada značky Armani obsahuje príťažlivú dámsku vôňu Sì Eau de Parfum (30 ml) a jej miniatúru (7 ml).

SI-SETBMd68QDaVmn9b

LorealLuxe_XMAS_Female01_LVEB_2600x2600

La Vie Est Belle Eau de Parfum

Lancôme

Rozdávajte šťastie s parfumovanou vodou La Vie Est Belle. Univerzálne prehlásenie o kráse života. Vôňa kombinuje sladké tóny kosatca, arabského jazmínu, kvetu pomarančovníku a esencie pačuli. Tento rok prepojujeme luxus s udržateľnosťou. Vianočná darčeková sada v ekologickom designe, ktorý je vyrobený 100% bez plastov a je recyklovateľný. Potešte nie len svojich blízkych ale aj našu planétu.

La Vie Est Belle vianočná sada

Táto vianočná sada značky Lancôme obsahuje kvetinovú vôňu La Vie Est Belle Eau de Parfum (30ml), telové mlieko (50 ml) a sprchový gél (50 ml) z tej istej rady.


lveb-setaKCGxUKoE3bwG

LorealLuxe_XMAS_Female01_Libre_2600x2600

Libre Eau de Parfum

Yves Saint Laurent

Objavte kúzlo kvetinovej vône s levanduľovou kompozíciou. Zahaľte sa do zmyselnosti kvetu marockého pomarančovníku, sviežosti francúzskej levandule so silným ženským aspektom. Nechajte sa uniesť šťavnatou mandarínkou, dymovou vanilkou a žiariacou ambrou.

Libre sada

Táto vianočná sada značky Yves Saint Laurent obsahuje dámsku vôňu Libre (90 ml), jej miniatúru (7,5 ml) a krémový rúž Tatouage Couture Velvet Cream v odtieni 208.


LIBRE_SETVw4ZFV09cZ2XE

LorealLuxe_XMAS_Female02_Cadrage_VALENTINO_2600x2600

Voce Viva Eau de Parfum

Valentino

Vôňa sa otvára talianskym bergamotom, ktorý je zjemnený mandarínkou. Pomarančový kvet a gardénia tvoria bohatý kvetinový buket vône, zatiaľ čo mach prináša neočakávanú intenzitu v spojení s vanilkou. Jemný kvetinový buket sa vďaka intenzívnemu akordu machu stáva až návykovým.

Voce Viva sada

Táto vianočná sada značky Valentino obsahuje dámsku vôňu Voce Viva (50 ml), jej cestovnú verziu (15 ml) a telové mlieko (75 ml) z tej istej rady.

VALENTINO_SET8m6GMKCQspAOw

OBJAVTE TIEŽ OSTATNÉ VIANOČNÉ BALÍČKY