Mikulášska nádielka je tu! Zľava 15 % pri nákupe nad 49 € s kódom "MIKULAS15" a zľava 20 % pri nákupe nad 99 € s kódom "MIKULAS20".
Článok bol úspešne pridaný.

DIOR Sauvage Elixir Parfém

60 ml Číslo produktu: 242990
161,00 ‎€
139,00 ‎€
2316,67 ‎€ / 1000 ml
Tovar je skladom.
Doprava zadarmo od 49 EUR.
Vaša objednávka bude doručená za 1 až 3 pracovné dni.
  • 242990
Informácie o produkte

Sauvage Elixir posunul pravidlá vo svete pánskych parfumov* skúmaním hraníc najvyššej koncentrácie. Čisté, drevité a korenisté tóny vône sa dotýkajú svojich hraníc, sú vyjadrené akoby vo vytržení a spolu tvoria Sauvage Elixir. 

 

"Chcel som zostať verný základným tónom Sauvage a zároveň ich čo najviac zintenzívniť.* Na dosiahnutie takej sily som osekal architektúru vône až na jej základy. Elixír zanecháva prekvapivo hlbokú a hutnú stopu." 

- Francois Demachy, tvorca vôní Dior. 

 

Tmavý ako noc a vzácny flakón je elegantný ako jeho názov. Sauvage Elixir skrýva svoju mimoriadnu silu v tmavomodrom sklenom flakóne v jedinečnej *60 ml veľkosti. 

Flakón je navrhnutý v znamení sofistikovaného dizajnu: lesklý strieborný magický názov je vygravírovaný priamo na flakóne, kopulovité dno sa pohráva so svetlom.

Sila, elegancia, tajomstvo. 

 

* V Dior

Návod na použitie
1. Pokožku umyte umývacím gélom Sauvage Shower Gel. 2. Aplikujte upokojujúci balzam po holení Sauvage After-shave Lotion. 3. Aplikujte Sauvage Elixir na pulzné body.
Zloženie
Složení uvedeno na obalu produktu.