V APLIKÁCII DOUGLAS TERAZ ZÍSKATE ZĽAVU 20 % S KÓDOM "APPDAYS"!
Článok bol úspešne pridaný.

Guerlain Orchidée Impériale The MicroLift Concentrate Sérum

50ml
50ml
50ml
50ml
30ml
30ml
50ml
30ml
50ml
50ml
30ml
30ml
50ml
50ml
50ml
50ml
30ml
30ml
50ml
30ml
50ml
50ml
30ml
30ml
30 ml Číslo produktu: 1074695
515,00 ‎€
17,17 ‎€ / 1 ml
Tovar bude opäť dostupný.
Doprava zadarmo od 49 EUR.
Vaša objednávka bude doručená za 1 až 2 pracovné dni.
Prosím, informujte ma, hneď ako bude produkt opäť dostupný.
Súhlasím, že som si prečítal(a) prehlásenie o ochrane o osobných údajov a súhlasím s nimi.
  • 1074695
Informácie o produkte
Objavte tajomstvo Orchidée Impériale Micro-Lift Concentrate od Guerlain, vytvoreného po viac ako 15 rokoch výskumu v Orchidarium®. Nová generácia kompletnej pokročilej starostlivosti o pleť, ktorá obsahuje koncentráciu troch sér, regeneruje, spevňuje a formuje pleť, aby obnovila jej mladistvý vzhľad. Je výnimočný vďaka zloženiu, ktoré obsahuje 95 % zložiek prírodného pôvodu¹ a inovatívnej výrobnej metóde: mikro-enkapsulácii. Jedinečná metóda, ktorá si vyžaduje viac ako 500 hodín v 8 výrobných krokoch a kombinuje koncentráciu troch účinných látok.

VYSOKO REGENERAČNÝ VÝKON:
Vďaka svojej jedinečnej technológii pomáha molekulárny extrakt Orchid Totum™ regulovať bunkové dýchanie, podporuje regeneráciu pokožky a zameriava sa na enzým dlhovekosti, ktorý pomáha predĺžiť mladistvý vzhľad² pokožky.

POSILŇUJÚCA SILA:
6000 mikrokapsúl³, ktoré podporujú hustotu pokožky, sústredené v spevňujúcom peptide², ktorý pomáha posilniť elastickú sieť pokožky.

SILA VYPNUTIA:
6 000 vysoko presných tvarovacích mikrokapsúl³, obsahujúci zložky, ktoré účinne vypĺňajú pokožku a posilňujú kotviace body pokožky, čím prispievajú k liftingovému účinku aktívneho trojséra. Pôsobia ako niekoľko mikroliftingových zložiek vo vnútri pokožky a pomáhajú zmeniť štruktúru pleti.

Toto výnimočné kompletné ošetrenie po prvýkrát koncentruje silu 6 000 mikrokapsúl na tvarovanie³ a 6 000 mikrokapsúl na vypĺňanie³ v orchideovej esencii² s regeneračným účinkom, ktorý transformuje pleť v troch dimenziách: pleť je vysoko regenerovaná, spevnená a s obnovenými kontúrami. Podľa hodnotenia vzorky žien je pleť viditeľne vypnutá o 32 %⁴.

¹Výpočet je založený na medzinárodnej norme ISO 16128 vrátane vody. Zvyšných 5 % pomáha optimalizovať integritu zloženia v priebehu času a jeho senzorické vlastnosti.
² Testy zložiek in vitro.
³V 50 ml veľkosti.
⁴Index vypočítaný na základe troch položiek: vitalita, plnosť a liftingový efekt. Sebahodnotenie 33 žien vo Francúzsku pri aplikácii dvakrát denne počas 3 mesiacov.
Vlastníctvo: definovanie, proti starnutiu, spevňujúce
Rozsah použitia: tvár
Typ pokožky: zrelá pleť
Odporúčať
Recenzie (0)
DOUGLAS negarantuje, že recenzie produktu alebo služby pochádzajú priamo od spotrebiteľov, ktorí si produkt alebo službu zakúpili a použili (či využili).
Hodnotenie zákazníkov pre "Orchidée Impériale The Micro-Lift Concentrate"
Napísať hodnotenie
Hodnotenie bude aktivované po overení.
Zadajte, prosím, tieto znaky do nasledujúceho textového poľa.

Polia označené * sú povinné.

Súhlasím, že som si prečítal(a) prehlásenie o ochrane o osobných údajov a súhlasím s nimi.