Nakúpte aspoň 2 produkty z kategórie "líčenie" a získajte zľavu 25 %

Článok bol úspešne pridaný.

DIOR Refill Toaletná voda (EdT)

300 ml Číslo produktu: 893535
228,00 ‎€
760,00 ‎€ / 1000 ml
Tovar je skladom.
Doprava zadarmo od 49 EUR.
Vaša objednávka bude doručená za 1 až 2 pracovné dni.
  • 893535
Informácie o produkte

Toaletná voda Sauvage je teraz doplniteľná. 

Plniaci flakón je jednoduchý na použitie a ekologicky udržateľný. Doplňte si svoj 30ml alebo 100ml flakón toaletnej vody Sauvage jedným jednoduchým krokom, bez toho aby ste stratili jedinú kvapku. Vďaka inovatívnemu automatickému baleniu sa plnenie automaticky zastaví, akonáhle je flakón plný. Sauvage Refill je súčasťou ekologicky udržateľnej stratégie, ktorá sa snaží viac rešpektovať prírodné zdroje. 

Balenie je recyklovateľné, jeho jednoduchý hliníkový design pomáha zredukovať dopad na životné prostredie ušetrením až 60% energie pri recyklácii, 35% vody a 56% produkcie plynov*. Sauvage Refill nie je určený k samostatnému použitiu. Je kompatibilný iba s flakónmi 30ml a 100ml toaletnej vody Sauvage, ktoré sú označené nápisom „REFILLABLE“. Nápis je umiestnený na zadnej strane flakónu (30ml balenie), alebo naspodku flakónu (100ml balenie).

 *Použitie 100 ml toaletnej vody Sauvage + 300 ml Sauvage Refill sa rovná spotrebe 4 x 100ml flakónov Sauvage toaletnej vody. 

Sauvage je umelecký akt, ktorý bol inšpirovaný divokou prírodou, skalnatými útvarmi a výrazne modrou oblohou. Silné tóny citrusov v toaletnej vode Sauvage sú doplnené silnými tónmi noblesného ambroxanu. 

Táto vôňa je okamžite rozpoznateľná a je to vôňa pre mužov, ktorí sa neboja byť sami sebou. Prírodné ingrediencie boli vybrané s maximálnou starostlivosťou a vládnu celej vôni. 

Žiarivé vrchné tóny explodujú šťavnatou sviežosťou kalábrijského bergamotu, zatiaľ čo ambroxan uvoľňuje svoju silne drevitú stopu.