VALENTÍNSKA ZĽAVA 25 % NA VÔNE A AŽ 30 % NA VYBRANÉ ZNAČKY!
Článok bol úspešne pridaný.

DIOR Dior Prestige La MicroHuile de Rose Advanced Serum 

15 ml Číslo produktu: 242921
158,00 ‎€
10533,33 ‎€ / 1000 ml
Tovar je skladom.
Doprava zadarmo od 49 EUR.
Vaša objednávka bude doručená za 1 až 2 pracovné dni.
  • 242921
Informácie o produkte

Sérum pre obnovu pleti koncentruje dvojitú silu ruže z Granville od koreňa po kvet na dosiahnutie dvojitého účinku – intenzívnej obnovy a viditeľného omladenia. Sérum je výsledkom 20 ročného výskumu, 10,000** mikro- perly obohatené revitalizačnými ružovými mikro- živinami sa spojili a odhalili silu dužiny z ruží. Ďalšia generácia, formula La Micro-Huile de Rose Advanced Serum s obsahom 92% prírodných zložiek*** s dvojnásobnou koncentráciou,**** kombinuje výživné bohatstvo oleja so schopnosťou séra preniknúť do hĺbky.

Už po prvom použití séra sa pokožka vyplní. Pravidelným používaním dosiahnete viditeľné zlepšenie pokožky na dotyk aj pocit. La Micro-Huile de Rose Advanced Serum poskytuje pokožke dvojnásobnú odolnosť**** dva krát rýchlejšiu schopnosť obnovy. ****** Po uplynutí jedného mesiaca pôsobí bazálna štruktúra mladistvosti pokožky o 3 roky mladšie. ******* Vzhľad pokožky vyživovanej zvnútra je hutnejší a pevnejší, vrásky sú viditeľne zredukované. Kontúry tváre sú zdvihnuté a spevnené. U 93% žien bol zaznamenaný mladistvejší vzhľad pokožky.********

Dior Prestige, expert v umení poraziť čas od r. 1999.

 

* V Dior.
** Veľkosť 30 ml flakón.
*** Množstvo vyčíslené podľa štandardov ISO 16128-1 a ISO 16128-2. Vrátane percenta vody.
Zvyšných 8% ingrediencií je súčasťou vzorca prípravku, prispieva k zmyslovému vnímaniu prípravku a jeho stabilite.
**** V Rose de Granville sú mikro- živiny porovnateľné s predchádzajúcim vzorcom.
***** Dermatologicky testované, 32 žien s citlivou pokožkou,  zlepšenie po 4 týždňoch pri aplikácii 2 prípravkov na citlivú pokožku.
****** Inštrumentálny test, 32 účastníkov, po 30 minútach.
******* Ultrasonografické meranie hustoty pokožky u 22 účastníkov testu vo veku 50- 60 rokov po uplynutí jedného mesiaca.
******** Test účinnosti in vitro. Vyvrcholenie 20 ročného výskumu, výskum Dior po prvý krát spojil dvojitú expertízu mikro- výživy a boja proti zápalový známkam starnutia v jenom flakóne. Zdokonalený kultový prípravok pleťovej starostlivosti.
The flower’s 22 revitalizačné mikro- živiny v kombinácii s regeneračnými účinkami dužiny pôsobia v synergii a korigujú viditeľné známky starnutia.
Už po prvej hĺbkovej aplikácii nastáva intenzívne vyživenie, pokožka sa viditeľne vyplní a doplní. Stačí 1 týždeň a vzhľad pokožky je spevnený.
Po použití jedného flakónu pokožka viditeľne získala svoje zložky. K obnove dochádza zvnútra, korekcia vrások a línie tváre sú viditeľne zdokonalené. Hutná, vytvarovaná, pružná a žiarivá krása, ktorú čas netrápi. 

* Mikropoškodenie pokožky vplyvom počasia a vonkajších stresových faktorov. Upravená textúra je pre Dior unikátna: 10,000* výživných mikro- periel uzavretých v ultra- koncentrovanej esencii z dužiny ruží s regeneračným účinkom dodáva pokožke bohatstvo olejov a schopnosť séra preniknúť do hĺbky.
Formula s obsahom 92% prírodných zložiek*** pre optimálnu asimiláciu a schopnosť preniknúť do hĺbky pokožky.
Formula s obsahom 6 registrovaných patentov*** je súčasťou viac ako ako 165 klinických štúdií**** a bola testovaná na viac ako 650 ženách.****


*** Žiadosť o udelenie patentu WO2018210947 / Žiadosť o udelenie patentu WO2019202279 / Vydaný patent Oleos FR2943684 / Vydaný patent Biolie FR2951461 / Patent Capsum pending WO2019002308 / Žiadosť o udelenie patentu WO2020/126653.
**** Od roku 2017. Zrodená z divej ruže, vyrastenej na okraji útesu, vyselektovaná spomedzi 40,000 -ruža z Granville je prvou ružou vypestovanou pre kozmetickú pleťovú starostlivosť Dior. Od koreňa po kvet má v sebe životodarnú silu, ktorej sa žiadna iná ruža nevyrovná.

Legendárna formula s 22 mikro- živinami z kvetu ruže je teraz obohatená a dužinu z ruže, ktorá sa pýši mimoriadnymi regeneračnými schopnosťami.
Životodarná dužina ruže z Granville stúpajúc stonkou ku kvetu rastlinu sústavne regeneruje, pomáha jej v boji so známkami času, deň za dňom jej poskytuje schopnosť sebaobnovy.
Dior Floral Science vytvoril nový eko- extračný proces, ktorý extrahuje túto nezvyčajnú dužinu zo stonky ruže: ďalšia generácia bio- fermentácie patentovaná do r. 2029.*
Vďaka koncentrácii a výnimočnému molekulárnemu spektru je dužina z ruže neuveriteľne silnou a účinnou ingredienciou** v boji proti známkam starnutia.
Dokonalá synergia, 22 mikro-živín z dužiny z ruže podporuje obnovu hlboko v pokožke a viditeľne koriguje známky starnutia.

* Vydaný patent FR2951461, do r. 2029 predmet anuity.
** V Dior.  Už po prvej hĺbkovej aplikácii nastáva intenzívne vyživenie, pokožka sa viditeľne vyplní a zdravo rozžiari . Stačí 1 týždeň a pokožky je pevnejšia, silnejšia a hladšia.
Po 1 mesiaci:
Redukcia vrások - 28%*
Nadvihnutie pokožky +27%*
Pevnejšia pokožka+60%*
Hutnejšia pokožka: +56%*
Spevnenie kontúr tváre +66%*
Mladistvejší vzhľad +68%*

100% žien je spokojných**
98% žien to odporúča**

* Sebahodnotiace klinické testy na 34 ženách po dobu 4 týždňov.
** Blind formula test na 60 ženách po dobu 4 týždňov.

Návod na použitie

1. Nadávkujte si dve až  tri dávky emulzie  do dlane. Končekmi prstov aplikujte sérum na celú tvár smerom zo stredu tváre smerom von. 

2. Sérum jemne vmasírujte tak, aby preniklo do hĺbky. 

3. Na koniec, na spevnenie kontúr pridržte bradu ukazovákom a prostredníkom a pohybujte sánkou.