Článok bol úspešne pridaný.

DIOR Dior La Crème Mains de Rose Krém na ruky

50 ml Číslo produktu: 883850
77,00 ‎€
1540,00 ‎€ / 1000 ml
Tovar je skladom.
Doprava zadarmo od 49 EUR.
Vaša objednávka bude doručená za 1 až 2 pracovné dni.
  • 883850
Informácie o produkte

Objavte nový krém na ruky Prestige La Crème Mains de Rose, prvý Dior krém na ruky, ktorý kombinuje silu mikroživín ruže z Granville, ružový vosk a ružový olej. Tento skrášľujúci krém napomáha potlačiť známky starnutia kože a zahalí Vaše ruky a nechty do mikroživín a revitalizačnej sily ruže z Granville. 

Nezanecháva lepkavú a mastnú vrstvu, naopak sa textúra krému v kontakte s kožou premení v príjemný velvetový závoj s jemnou vôňou ruží. Deň po dni budú Vaše ruky a nechty oslnivejšie, krajšie a hladšie. Krém sa skladá z 94%* ingrediencií prírodného pôvodu. Dior Prestige La Crème Mains de Rose vyživuje ruky, kožtičku okolo nechtov aj nechty samotné. 

Farebné nedokonalosti na koži sú menej viditeľné. Krém je tiež možné použiť ako balzam na veľmi suché miesta na tele, ako sú lakte a nohy, ako prevenciu proti vysušeniu. Príbeh ruže z Granville začína na pobreží v Granville, neďaleko domu Christiana Diora v Normandii. 

Práve tu Dior objavil divokú ružu, ktorá je schopná prežiť aj drsné klimatické podmienky a uchovať si svoju krásu. Po 7 generáciách hybridov tejto ruže vznikla súčasná ruža s obrovským revitalizačným potenciálom, dokonalé skrotenie divokej prírody. Toto je príbeh ruže, ktorá bola stvorená špeciálne pre starostlivosť o pleť značky Dior. 

*Suma vypočítaná na základe noriem ISO 16128-1 a ISO 16128-2. Vrátane percenta vody.