OBJAVTE BESTSELLERY ZA SKVELÉ CENY!
Článok bol úspešne pridaný.

DIOR Dior SelfTanning Liquid Sun Samoopaľovacie mlieko

100 ml Číslo produktu: 570666
68,00 ‎€
680,00 ‎€ / 1000 ml
Tovar je skladom.
Doprava zadarmo od 49 EUR.
Vaša objednávka bude doručená za 1 až 2 pracovné dni.
  • 570666
Informácie o produkte
Samo-opaľovacia mliečna voda Dior Bronze rozptyľuje na pokožke rovnomernú hodvábnu vrstvu. Táto mliečna voda nezafarbí oblečenie, je obohatená o DHA prírodného pôvodu a dodáva pleti prirodzene opálený rozžiarený tón, ktorý je každým dňom výraznejší. Už po prvom použití je pokožka hydratovaná, tónovaná, vyživená, ako po víkende strávenom na slnku. Jemná textúra a vôňa poskytuje pocit okamžitej sviežosti a je na dotyk nepostrehnuteľná. Prírodná DHA pleť zlepšuje, AHA pomáha udržať bronzovú farbu a kyselina hyalurónová pleť hydratuje a vyživuje. Použitie: Pre všetky typy pleti. Aplikujte pomocou spreju, rovnomerne na celé telo, alebo aplikujte na ruky a potom rovnomerne rozotrite po celom tele. Opakujte každý deň až dosiahnete požadované opálenie. Tento produkt neobsahuje ochranný faktor proti slnku a nechráni Vás proti spáleniu pokožky. Opakované vystavovanie nechránenej pokožky priamemu slnečnému žiareniu zvyšuje riziko starnutia pokožky, rakoviny kože a ďalších škodlivých účinkov na pokožku, aj keď sa nespálite. Vyhnite sa kontaktu s očami, sliznicami, obočím a vlasovou líniou. Po použití si umyte ruky.
Typ pokožky: všetky typy pleti
Ocenenie za výrobok: Bez alkoholu, bez amoniaku, bez ftalátov, bez komedogénu, bez laktózy, bezlepkové, bez parabénov, bez parafínu, bez pigmentov a farbív, bez silikónu, bez sulfátov, vhodné pre citlivú pokožku, Žiadny acetón, žiadne mikroplasty, žiadne stopy po orechoch
Konzistentnosť: mlieko
Rozsah použitia: tvár
Vlastníctvo: hydratačné, opaľovanie, Osviežujúce, vyživujúce
Návod na použitie

Pro všechny typy kůže. Aplikujte za pomoci spreje rovnoměrně na celé tělo nebo aplikujte první na ruce a poté rovnoměrně rozetřete po celém těle. Opakujte každý den až do dosažení požadovaného odstínu.

 

Tento produkt neobsahuje ochranný faktor proti slunci a nechrání před spálením pokožky. Opakované vystavení nechráněné kůže přímému slunci zvyšuje riziko stárnutí kůže, rakoviny kůže a dalších škodlivých účinků na kůži, i když nedojde ke spálení kůže. Vyvarujte se kontaktu s očima, sliznicemi, obočím a vlasovou linií. Po použití si umyjte ruce.

Zloženie
#14591/A AQUA (WATER) ● GLYCERIN ● DIHYDROXYACETONE ● PROPANEDIOL ● MICROCRYSTALLINE CELLULOSE ● PENTYLENE GLYCOL ● XYLOSE ● PLECTRANTHUS BARBATUS ROOT EXTRACT ● TOCOPHERYL ACETATE ● LACTIC ACID ● HYALURONIC ACID ● PARFUM (FRAGRANCE) ● CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ● CELLULOSE GUM ● CITRIC ACID ● SODIUM METABISULFITE ● SODIUM STEAROYL GLUTAMATE ● HYDROGENATED LECITHIN ● SODIUM CITRATE ● BENZALDEHYDE ● PEG-32 ● PEG-12 DIMETHICONE ● PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL ● ALCALIGENES POLYSACCHARIDES ● POLOXAMER 407 ● SODIUM BENZOATE ● LIMONENE ● LINALOOL ●