APP DAYS 20 % PRI NÁKUPE 2 A VIAC RÔZNYCH PRODUKTOV V APLIKÁCII DOUGLAS A ZADANÍ KÓDU "APPDAYS" ZÍSKATE ZĽAVU 20 %

Pripravte pleť na zimu s Biotherm

PRIPRAVTE PLEŤ NA ZIMU

S přicházejícím zimním počasím je zapotřebí změnit nejen šatník, ale zaměřit se i na produkty péče o pleť. Často má totiž naše pleť během těchto změn počasí jiné potřeby. Přinášíme Vám pár tipů, na co se v průběhu zimního období zaměřit a připravit tak naši pleť.

Main-banner-blog

Visual-1

SIAHNITE PO HUTNEJŠOM KRÉME

Ak vám to váš typ pleti dovolí, v priebehu zimy zvoľte radšej krémy s hutnejšou textúrou. Tie vám zaručia dlhodobú výživu a hydratáciu, a zároveň chránia pleť. Cera Repair Barrier Cream má zloženie s vyživujúcou textúrou. Obsahuje bioceramidy, ktoré posilňujú a chránia kožnú bariéru.


HYDRATÁCIA JE ZÁKLAD

Hydratácia je počas zimného obdobia úplný základ. V prvom rade je dôležitá hydratácia zvnútra, a teda aj v zime dodržiavajte pitný režim a prijímajte dostatok tekutín. V druhom rade si vyberajte produkty s hydratačným zložením. Pozor, hutný krém neznamená vždy hydratačný krém. Ak nie ste priaznivci hutných textúr odporúčame  Aqusource Hyalu Plump Gel. Má ľahkú gélovú textúru, ale zároveň hydratačné a vyživujúce účinky až na 48 hodín.

Visual-2

Visual-3

POČÍTAJTE SO ZVÝŠENOU CITLIVOSŤOU

V priebehu zimy môže byť naša pleť oveľa citlivejšia, a to nielen na dotyk. Môže vykazovať známky začervenania, popraskania alebo nepríjemného štípania či napnutia. V takom prípade zvoľte na zimu radšej produkty určené na citlivú pleť. Vyskúšajte Life Plankton Sensitive Emulsion od Biotherm. Ľahká krémová emulzia je vhodná na citlivú pleť, ktorú vyživuje, hydratuje, chráni a regeneruje.


HYDRATÁCIA PRE PÁNOV

Všetky vyššie spomenuté body platia aj pre mužov! Páni, siahnite po hydratačnej starostlivosti a ošetrujte svoju pleť. Málo hydratovaná pokožka má totiž tendenciu k výskytu predčasných prejavov starnutia. Hydratačný gél z radu Aquasource vám zaručí 48 hodín intenzívnej hydratácie. Je dostupný vo verzii na normálnu, suchú pleť a tiež s ochranným faktorom 14.


Visual-4