PRIPRAVTE SA NA LETO A ZÍSKAJTE ZĽAVU AŽ 25 %

Objavte tri tváre Ríma s Valentinom

1_MAIN-VISUAL-SK_980x400

OBJAVTE TRI TVÁRE RÍMA S VALENTINOM

Rím je mesto, ktoré v súčasnosti spája bohatú históriu s tvorbou trendov. Ak chceme vytvoriť vôňu, ktorá navodí atmosféru tohto magického miesta, musíme skombinovať tradičné ingrediencie s nečakanými a zaujímavými. Jedinečnú atmosféru Ríma však nemožno vyjadriť len jednou vôňou. Predstavme si spoločne kolekciu Born in Roma od značky Valentino, ktorá predstavuje 3 tváre Ríma.

BIR_484x413

BORN IN ROMA

Vôňa Born in Roma vyjadruje osobnosť takzvaného "aristopunkového" národa. Sú to tí, ktorí rešpektujú svoje historické korene a tradície, ale zároveň sú duchom punkoví, nespútaní. Vôňa Donna to dokazuje prekvapivými drevitými tónmi, vôňa Uomo zázvorovým akordom. 

BORN IN ROMA YELLOW DREAM

Predstavte si prechádzku po prebúdzajúcom sa Ríme, kde lúče práve dopadajú na prázdne ulice. Deň sa už začal, ale spomienky na predchádzajúcu noc sú stále s vami. To je pocit, ktorý vôňa Yellow Dream prináša. Obe sú iskrivé a povzbudzujúce vďaka citrusom, ale obsahujú aj akýsi snový nádych. V dámskej vôni je to akord pižma, v pánskej vôni je to akord perníka.

Yellow-Dream_484x413
Coral_484x413

BORN IN ROMA CORAL FANTASY

Najnovšia verzia Coral Fantasy je inšpirovaná zlatou hodinkou, keď zapadajúce slnko sfarbí oblohu do koralovo-oranžovej farby a Rím vás vyzýva, aby ste prebudili svoju predstavivosť. Donna vás naštartuje nečakaným sviežim akordom kivi, Uomo zvodným akordom tabaku.