NAKÚPTE 2 A VIAC RÔZNYCH PRODUKTOV Z KATEGÓRIE LÍČENIA A ZĽAVA 20 % JE VAŠE

Objavte svoju mnohorozmernosť s Prada Paradoxe

DGL_PRADA_Paradoxe_967x338px_noCTA_SKzp5AerpR0xBwx

Objavte svoju mnohorozmernosť s novou dámskou vôňou Prada Paradoxe

Prada v auguste tohto roka uviedla svoju novú dámsku kvetinovú vôňu, ktorá nesie názov Paradoxe s hlavným mottom „Nikdy rovnaká, ale vždy sama sebou“. Ako by z motta malo vyplývať, vôňa oslavuje ženskú mnohorozmernosť, keďže ženy už len v priebehu jedného dňa dokážu prejaviť svoje rôzne jedinečné osobnostné rysy. Aj keď musíte cez deň čeliť dôležitému pracovnému stretnutiu, popoludňajšiemu rande v kaviarni alebo sa rozhodnete pretancovať celú noc, dôležité je byť predovšetkým VŽDY SAMA SEBOU!


emma-1

 ŽENA PRADA, KTORÚ NEMOŽNO DEFINOVAŤ

Samotnou tvárou vône Paradoxe sa stala ikonická Emma Watson - herečka, režisérka, aktivistka a silná osobnosť, skrátka žena, ktorú nemožno zaškatuľkovať alebo zarámovať. Emma využíva svoj vplyv spôsobom, ktorý rozhodne inšpiruje a motivuje publikum všetkých vekových kategórií či pohlaví: stelesňuje rušivého, obklopujúceho ducha novej dámskej vône Prada. Práve z týchto dôvodov je úplne ideálna tvár novej kampane. Emma si zároveň pri nakrúcaní videoklipu odbila svoj premiérový režisérsky debut. Aj to naznačuje, aká je jej myšlienka značky a vône Prada taká blízka.


SÚHRA PROTIKLADOV

Paradoxe, názov utvorený z anagramu slova Prada, je zo svojej podstaty hravý a vyjadruje zámer prehodnocovať a pretvárať, čo sa krásne snúbi so zvedavým duchom značky Prada. Je to výzva k novému vymedzeniu vzťahu, ktorý žena cíti k sebe sama, a to prostredníctvom dynamického dialógu v rámci všetkých dimenzií, ktoré ju robia tým, kým je. Podstatou paradoxu je klásť si otázky, prepojovať protichodné prvky a odhaľovať hlbokú pravdu. Prada Paradoxe je pomalé odhaľovanie sprevádzané dlhým zamyslením, nadšené prijatie holistického prístupu, kde má súhra všetkých častí nepredstaviteľnú silu.

flakon-1

INGREDIENCE-1

ZNOVUOBJEVENIE IKONICKÝCH INGREDIENCIÍ

Parfumová voda Paradoxe využíva tajomné aspekty neobyčajných ingrediencií, aby odhalila nové zmyslové zážitky. Je intímnou realizáciou jedinečného prepojenia rozmerov. Vôňu vernú tvorivému duchu značky pod kreatívnym vedením Miuccie Prady a Rafa Simonsa vytvorili majstri parfuméri tak, aby zladili nadčasovosť a avantgardu, prirodzenosť a inováciu. Dominantné tóny neroli a jazmínu dopĺňajú žiarivé tóny kytice bielych kvetov, ktoré sa ďalej prelínajú s avantgardným čuchovým podpisom akordov Ambrofix™ a Serenolide™, aby dodali jemnú, ale trvalú stopu vedenú energickou hrejivosťou.