NAKÚPTE 2 A VIAC RÔZNYCH PRODUKTOV Z KATEGÓRIE LÍČENIA A ZĽAVA 20 % JE VAŠE

NOVINKA BLACK OPIUM LE PARFUM OD YVES SAINT LAURENT

STÁLE HORÚCBLACK OPIUM LE PARFUM OD YVES SAINT LAURENT 

YSL_Black_Opium_DGL_banner_1308x400px_CZ_SK-1

Nech sú naše noci krajšie ako naše dni… #TheNightIsOurs 

Staňte sa nespútanou, sexy, rockovo „chic“ ženou v ikonickom štýle BLACK OPIUM, ktorú autenticky stelesňuje dlhoročná ambasádorka YSL Beauty, Zoë Kravitz. Nebojte sa byť iná, svojská a odvážna raziť si vlastnú cestu za novým dobrodružstvom v žiari nočných reflektorov. Siahnite po novej vysoko intenzívnej vôni BLACK OPIUM LE PARFUM, ktorý dopĺňa najpredávanejší oslnivý rad snúbiaci charakteristické kávové a kvetinové tóny s paletou vzrušujúcich a nespútaných akordov. V čom je posledná novinka LE PARFUM výnimočná? 

OKÚSTE SILU KVARTETA ZVODNÝCH VANILIEK  

AeMsqmOBK559b9
BOJKwHKLH1xQLx
C

Uhádli by ste si najžiadanejší tón v parfumérstve? Práve s vanilkou sa vo svojom srdci vyhráva nová LE PARFUM priam majstrovsky. Pocítite jej totálnu záplavu vďaka mixu radikálneho kvarteta akordov čiernej vanilky. Štyri rôzne, vzájomne sa doplňujúce vlastnosti lahodného vanilkového struku v zmesi vytvorenej na mieru pre YSL tak vytvárajú výnimočný charakter LE PARFUM, vďaka ktorému sa všetko premení zo dňa na noc. Vanilku na záver krásne kontrastuje žiarivá zelená mandarínka ako aj drevito korenisté až orientálne pačuli.

OBJAVTE EŠTE IKONICKEJŠÍ ČIERNY FLAKÓN  

Nový dizajn BLACK OPIUM LE PARFUM na noc oblieka vôňu do večerných šiat, ktoré sú rovnako lesklé ako čierne vinylové šaty Yves Saint Laurent. Nápadným kontrastom je ligot okolo okrúhleho priezoru. Ten pripomína blikajúce svetlá veľkomesta videné z nočnej oblohy – oslnivé blesky fotoaparátov z novej kampane BLACK OPIUM, ktorá zachytáva, ako sa pozemské mestá za súmraku rozsvecujú…Staňte sa v momente neviazanou hrdinkou noci aj Vy! 

OSVOJTE SI OSLNIVÝ VEČERNÝ MAKE-UP PRE KAŽDÚ BOHYŇU 

Privoňajte si k novej LE PARFUM a ovládne vás nekontrolovateľná chuť k experimentovaniu, a to aj v oblasti líčenia. Prinášame vám jedinečný návod na nekompromisní luxusný look inšpirovaný samotnou Zoë. Najlepší základ na nespútanú noc poskytuje ALL HOURS FOUNDATION s vysokým krytím. V ďalšom kroku rozjasnite kontúry tváre a zažeňte známky únavy s najobľúbenejším TOUCHE ÉCLAT rozjasňovačom. Radikalizujte farbu pier s vysoko pigmentovaným, dlhotrvajúcim rúžom ROUGE PUR COUTURE THE BOLD v neodolateľnej červenej farbe č.1 Le Rouge. A pre maximálne zvýraznenie pohľadu očí zvoľte nenapodobiteľnú trojicu od YSL: ikonická objemová maskara LASH CLASH, vodeodolná čierna ceruzka na oči CRUSH LINER Black a MONO EYESHADOW č.28 v záhadnom sivo-čiernom prevedení. A noc bude patriť jedine vám...!           

YSL1
YSL2
YSL3
YSL4
YSL5
XSL6