NAKÚPTE 2 A VIAC RÔZNYCH PRODUKTOV Z KATEGÓRIE LÍČENIA A ZĽAVA 20 % JE VAŠE

Libre Le Parfum: Ikonická hviezda stelesňujúca slobodu

LIBRE_BACK-UP_ZALOHA-VYSSIA-KVALITA

S novou dámskou vôňou LIBRE Le Parfum od Yves Saint Laurent naberie vaša sloboda úplne nový rozmer

Pre dnešné ženy je sloboda tým najväčším luxusom. Po rokoch boja za emancipáciu a úspech sa z nej stal spôsob myslenia. Spôsob hry podľa vlastných pravidiel. Pretože iba tak môžete byť sama sebou. Bez kompromisov. Bez obmedzení. Môžete byť silná aj ženská zároveň. Závislá na luxuse aj na spojení s prírodou. Ultra chladná aj rozpálená, poháňaná vlastným vnútorným plameňom, užívajúca si život z každej stránky. Vykričte to zo seba, ak chcete. Bezuzdne experimentujte a prijímajte všetky svoje protiklady.


DUA_483x483px

IKONICKÁ HVIEZDA STELESŇUJÚCA SLOBODU

Nikto nedokáže zosobniť odvážnu, neokázalú a nekompromisnú ženskosť, ktorú LIBRE vyjadruje s väčšou autenticitou než Dua Lipa, ktorá je od roku 2019 tvárou a hlasom ženy LIBRE. Mladá, očarujúca a sebavedomá speváčka a skladateľka, ktorá sa preslávila svojimi odvážnymi módnymi kreáciami, udáva kultúrne trendy a je najsledovanejšou umelkyňou súčasnosti. Je ikonou a inšpiráciou pre ženy na celom svete. V rámci novej kampane LIBRE Dua prináša celkom novú, horúcu cover verziu kultovej piesne Giorgia Michaela „Freedom!“ z roku 1990, ktorá sa tak stáva hymnou slobody pre ženy LIBRE po celkom svete.   OKÚSTE „OHNIVÉ KVETY“

Srdce vône LIBRE Le Parfum sa pri dotyku s hrejivým korením zafarbí do červena ako „ohnivé kvety“, ktoré boli inšpiráciou priekopníckej vône YSL Opium vytvorenej v sedemdesiatych rokoch. Červená ako marocké piesky, ktoré inšpirovali krikľavú paletu módnej ikony. Červená ako plamene, ktoré horia v srdci ženy YSL: Teplejšie tóny LIBRE Le Parfum dopĺňa tiež výraznejší medový aspekt. Ten je vo vôni prítomný vo forme vzácneho absolútu z pomarančových kvetov a umocňuje ho zvodný medový akord šafranu z YSL Ourika komunitných záhrad, ktorý zahaľuje čisto biele okvetné lístky do zlatej aury. Jeho lahodnosť podčiarkuje výnimočná infúzia bourbonskej vanilky vytvorená špeciálne pre YSL Beauty, zachytávajúca sladké tajomstvo vzácneho struku.


Snimek-obrazovky-2022-10-12-125911

LIBRE-KOLEKCIA_483x483px

SLOBODA MÁ MNOHO TVÁRÍ. AKÁ JE TÁ VAŠA?

V Yves Saint Laurent Beauty vedia, že sloboda znamená pre každého niečo iné, a preto sa snažia vyhovieť všetkým. Najnovšia vôňa Le Parfum je ďalším prírastkom do rodiny vôní z kolekcie Libre. Či už si vyberiete silnú Le Parfum, intenzívnu Eau de Parfum Intense, klasickú Eau de Parfuma alebo sviežu Eau de Toilette, pocit slobody a túžby po nej by sa mal dostaviť okamžite. Vyjdite v ústrety slobode ešte dnes, pretože sloboda nepočká... ani vy už nečakajte!

Žiadne iné slovo nemôže dnešnú ženu vystihnúť lepšie. Buďte LIBRE.