GIVENCHY L'INTERDIT EAU DE TOILETTE

GIVENCHY L'INTERDIT EAU DE TOILETTE


Najlepšou inšpiráciou býva jedinečná žena. Múzou zakladateľa značky Huberta de Givenchy sa stala výnimočná herečka a módna ikona Audrey Hepburn. V roku 1957 uvádza módny dom Givenchy jeden zo svojich najvýznamnejších výtvorov – vôňu L'INTERDIT. Pôvodne bola táto vôňa špeciálne vytvorená pre hollywoodsku hviezdu filmu Raňajky u Tiffanyho, ktoré ho ako jediná používali celý rok bez publikovania verejnosti. Keď sa Hubert De Givenchy neskôr spýtal Audrey, či môže parfém uviesť na trh Audrey odpovedala: „Je vous l'interdis!“ („Zakazujem vám to!“). Ikonická vôňa dodnes nesie v názve výrok uhrančivej krásky.


Píše sa rok 2018 a značka Givenchy prichádza s novou vôňou L’Interdit, ktorá je oslavou ženskej odvahy, zvádzajúcou ódou slobody a pozvánkou do sveta, kde neexistujú zákazy a vnútorné tabu. Vôňa naopak nabáda k prekonávaniu vlastných limitov. Je ako stvorená pre sebavedomé ženy, ktoré nepociťujú strach a plnia si sny. Majstri parfuméri Dominique Ropion, Anne Flipo a Fanny Bal do nadčasového flakónu inšpirovaného originálom s príznačne zaoblenými hranami ukryli kyticu bielych kvetov pomaranča, jazmínu a tuberózy s kontrastným prídavkom zemitých a temných tónov pačuli a vetiveru.

GIVENCHY25_483x413px

linterdit_edpi_sp_nm_a4_screen_rgb_without_layout_124121_483x413px

Roku 2020 Givenchy prichádza s intenzívnou parfumovanou vodou – L’Interdit Intense Eau de Parfum, ktorá posúva pokušenie zo zakázaného do nových výšin. Táto orientálna kvetinová vôňa je temnejšia a záhadnejšia než kedykoľvek predtým, rovnako ako jej čierny lakovaný flakón. Givenchy L’Interdit Intense Vás zahalí do bielych pomarančových kvetov s tónmi vanilky, tuberózou a kožou.


Parfumovaná voda Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge ide v stopách zmyselnej posadnutosti a predstavuje sa na scéne roku 2021. Dizajn priesvitného, ​​karmínového vnútorného povlaku flakónu je technickým počinom na trhu parfumov. Intenzívna červená farba, ktorá zdobí flakón je poctou ikonickej červeni Givenchy a žiariaci symbol horiaceho elixíru. Kvetinový akord tuberózy s jazmínom a ohnivým nádychom krvavého pomaranča spolu so zázvorom, vyvrcholí neodolateľným koreneným podpisom. Šafran, listy červených papričiek, tuberóza, pačuli a vetiver sa snúbia s vášnivým teplom santalového dreva. Vôňa Givenchy L’Interdit Rouge je dokonalým odrazom mimoriadnej, až spaľujúcej zvodnosti.

GIVENCHY26_483x413px

Teraz vítame novinku z rodiny Givenchy L’Interdit – nová Givenchy L’Interdit Eau de Toilette. Osviežujúca a ľahká verzia avšak úplné okúzlenie a zmyselnosť zostáva. Unikátne spojenie živočíšneho bouquetu so zmyselnými nótami pižma a kože dodávajú vôni mrazivé napätie. Nová variácia obklopí sviežosťou unikátnym citrusovým triom – bergamotu, pomaranča a mandarínky. Všetko podčiarkne šiplavými nótami zázvor. Nastupuje klasický olfaktorický podpis L’Interdit s pomarančovými kvetmi, čarovnou tuberózou a hypnotickým jazmínom sambac. Je to sľub osviežujúceho vzrušenia, ktoré Vás úplne pohltí.

GIVENCHY24_483x413px

Vôňa ponúka svieže a iskrivé nóty neroli, ktoré sa rozvinú ešte pred tým, než sa spoja so srdcom parfumu. Pomarančové lístky, vďaka špeciálnej extrakcii dodajú vôni ešte viac ženskosti a jemnosti. Všetko zakončí intenzívne akcenty medu a indolu, ktoré vyzdvihujú tajomnosť ženy, ktorú zahaľuje a prepožičiava jej unikátnu identitu. Flakón L'Interdit Eau de Toilette je novo ľahší, užší a elegantný. Prekrásna stužka okolo hrdla flakónu zostáva, avšak 4G logo je v novom modernom dizajne. V záujme ekológie, je každý flakón novinky Eau de Toilette vyrobený užší, s použitím až o 10% menej skla a s použitím o 11% viac recyklovateľného skla. Napriek tomu design úplnej elegancie a vznešenosti zostáva. Vôňa je odetá do bielych a béžových tónov, ktoré sú jednoduché, avšak veľmi asertívne. Červené vnútro krabičky s podpisom Huberta Givenchy naďalej zdobí obal s nádychom haute couture.


V súčasnosti je tvárou L’Interdit očarujúca herečka s nevídaným talentom, Rooney Mara.

S Givenchy L’Interdit buďte silná, ohnivá, zmyselná a zakázane zvodná.