PRIPRAVTE SA NA LETO A ZÍSKAJTE ZĽAVU AŽ 25 %

Darujte tento rok k Vianociam výnimočnosť

DARUJTE TENTO ROK K VIANOCIAM VÝNIMOČNOSŤ

Nechajte sa inšpirovať! Vaši najbližší si zaslúžia niečo výnimočné. Obdarujte ich tieto sviatky najobľúbenejšími produktmi od značky Lancôme v krásnom limitovanom vianočnom balení.

Značka Lancôme prichádza tento rok s vianočnými setmi, na ktorých pracoval francúzsky umelec Richard Orlinski. Sety zdobí ružovo-zlatá, zlatá alebo strieborná ruža a z každého jedného vianočného setu tak robí výnimočný kúsok.

Lancôme navyše podporuje krásu s udržateľnosťou. Všetky vianočné sety sú 100 % bez plastov a sú recyklovateľné.

main_banner_blog

visual_1znY4YdLAtKXB9

DARUJTE ŠŤASTIE

Neprehliadnite vianočné sety s ikonickou vôňou od Lancôme - La vie est belle. La vie est belle je vôňa šťastia, ktorá ženy nabáda žiť život naplno nielen kvôli svojej myšlienke, ale tiež vďaka omamnej vôni kosatca, vanilky a pačuli, ktorá vydrží po celý deň.

1049663
1042016

DARUJTE MLADISTVÝ VZHĽAD

Rady Rénergie a Advanced Génifique sú tajnou zbraňou značky Lancôme v oblasti anti-agingu a boji proti starnutiu pleti. Objavte bestsellery z týchto dvoch radov v krásnych darčekových kazetách, ktoré obsahujú celodenný rituál starostlivosti o pleť.

1049689
1041214
visual_2G4cM1MzoWH6Ok

visual_3YWlpSzP77kYZZ

DARUJTE ZMYSELNÝ POHĽAD

Kvalitnú maskaru ocení každá žena. Maskary značky Lancôme sú vaša strela do čierneho! Dlhotrvajúca výdrž a okamžitý efekt vám zaručí ikonická Hypnôse alebo veľmi úspešná Lash Idôle. Objavte ich v krásnom vianočnom balení.

1046724
1046723