ZĽAVA 20 % PRI NÁKUPE NAD 55 € A 25 % NA ADVENTNÝCH KALENDÁROV!
Oscar de la Renta

OSCAR DE LA RENTA

 

Legendárny módny návrhár

 

 

"Výnimočná"

 

Slovo, ktoré Oscar miluje a často používa, keď opisuje ženu, ktorá žije každý deň svojho života s obrovskou vášňou, sebadôverou a štýlom.

 

 

Oscar de la Renta je značka v rodinnom vlastníctve, celosvetovo preslávená svojím luxusným tovarom, založená v roku 1965 pánom Oscarom de la Renta

 

HISTÓRIA ZNAČKY

1931 - Oscar de la Renta sa narodil v Dominikánskej republike

1977 - Uvedenie prvá vôňa - Oscar, Celosvetový bestseller

1989 - Oscar de la Renta získal ocenenie CFDA Lifetime Achievement Award

1992 - Pripája sa k módnemu domu Pierre Balmain a stáva sa prvým americkým návrhárom na čele francúzskeho módneho domu

1999 - Získava ocenenie "the French Legion D'Honneur as Commander"

2000 - Vyhral cenu CFDA Women 'Wear Designer of the Year Award

2001 - Predstavuje kolekciu doplnkov - kabelky, topánky a šperky

2004 - Otvára 1. vlajkový butik na Madison Av. v New Yorku. Uvádza kolekciu okuliarov

2006 - 2012 - Uvádza svadobné kolekciu, vstupuje na trhy Grécko a Španielsko, uvádza detskú kolekciu oblečenia a neskôr aj kolekciu pre domov

2014 - Získal Medal of Excellence from Carnegie Hall in NYC. Volá Petera Copping kreatívnym riaditeľom.

10/2014 - Oscar de la Renta umiera obklopený svojou rodinou a priateľmi

2016 - Laura Kim & Fernando Garcia, Noví kreatívne riaditelia

 

Prostredníctvom nových kreatívnych riaditeľov získal Oscar De La Renta nové vyhliadky. Je viac súdobý, viac ladí so štýlom, akým je definovaný v zahraničí. Je viac sexi, sebaistý. Viac sa zameriava na nohavice, výrazné farby a uvoľnenejší štýl.

Oscar de la Renta

(0)
Zavrieť filtre
Zrušiť všetky filtre

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce všetkým kritériám.

Oscar de la Renta: Aby sa každá žena cítila jedinečne

Americký módny návrhár pôvodom z Dominikánskej republiky, Oscar de la Renta, sa preslávil svojimi dizajnami, ako aj zmyslom pre detail, farby a ženskosť. Jeho nadčasová tvorba ho vyniesla do najvyšších poschodí módneho sveta. Už v 18 rokoch, keď sa presťahoval do Madridu, kde študoval maliarstvo, sa Oscar zamiloval do módy a začal navrhovať pre španielske módne salóny. Keď sa v 60. rokoch presťahoval do New Yorku a vytvoril svoju vlastnú značku, niet sa čomu čudovať, že jeho návrhy ohúrili davy žien, medzi nimi aj Jackie Kennedyovú, prvú dámu USA.

Pre dokonalú ženu dokonalý parfum

Prvý parfum Oscar de la Renta predstavil verejnosti v roku 1977. Niesol názov OSCAR a okamžite si podmanil celý svet. Od tej chvíle vôneOscar de la Renta inšpirujú ženy svojimi podmanivými tónmi, keďže pri ich tvorbe sa, rovnako ako pri výrobe oblečenia, kladú na kvalitu tie najvyššie nároky.

Hold ženskému pôvabu vzdáva parfumOscar de la Renta Bella Rosa. Nežné kvetinové tóny ruže, frézie, jazmínu a kosatca sa nádherne snúbia s dokonalou kombináciou pačuly, santalového dreva a ambry. Oscar de la Renta Bella Essence má zase jemne ovocný nádych vďaka grepu, maline a ríbezli v hlave parfumu. Jediným privoňaním sa tak prenesiete do kvetinovej záhrady s ovocnými stromami, zaliatej slnkom.

Ódou na prírodu je kombinácia frézie, zelenej hrušky, mandarínky a cassis, pričom hlavný vonný tón pochádza z bielych kvetov. Práve tie dávajú celej kompozícii nezabudnuteľné čaro, ktorého výsledkom je ideálna dámska vôňa do horúcich letných dní.

Jedinečnosť je v detailoch

Nielen obsah, ale aj samotný flakón parfumu si zaslúži pozornosť. Pri bližšom pohľade možno zistiť, že zdanlivo jednoduchú fľaštičku zdobí reliéf s kvetmi, ktorý vyzerá ako miniatúra ružového sadu či kvetinovej záhrady. Každá vôňa vo flakóne má osobitý charakter, a nech už siahnite po ktoromkoľvek parfume Oscar de la Renta, neoľutujete a môžete ho nosiť s gráciou.

Objavte Oscar de la Renta v Douglas

Túžite po závane luxusu, zmyselnosti a elegantnosti? Parfum Oscar de la Renta je to pravé. Jedinečné spojenie luxusných ingrediencií s majstrovským dizajnom haute couture módneho domu Oscar de la Rentavás určite nenechá chladnými. Vyberte si tú pravú vôňu v parfumérii Douglas ešte dnes.

Zobraziť viac Zobraziť menej