ŠPECIÁLNE ZĽAVY TOP PRODUKTOV - ZĽAVY AŽ 40 %
Guess
Guess

Založené v roku 1981, GUESS začínal ako výrobca džínsov, postupne úspešne vyrástol v nadnárodnej lifestylovú značku. began as a jeans company and has bra successfully grown into a global lifestyle brand. Guess ?, Inc. navrhuje, predáva, distribuuje a licencuje kolekcie lifestylového tovar ako je oblečenie, džínsy, kabelky, hodinky, okuliare, obuv a ďalšie súvisiace spotrebný tovar. Produkty Guess sú distribuované prostredníctvom značkových Guess obchodov a obchodných domov po celom svete. Značka Guess pôsobí prostredníctvom svojich partnerov a distribútorov vo viac ako 100 krajinách celého sveta.

.

Los Angeles, CA - Jar 2021, GUESS s hrdosťou predstavuje najnovší vôňu pre ženy, Bella Vita'.

GUESS Bella Vita oslavuje pôvab osobnosti GUESS ženy. Táto ovocná kvetinová vôňa sa otvára hravými a živými tónmi talianskeho citróna, čiernych ríbezlí a sladkých čiernych čerešní. Zmyselnosť ženy GUESS podtrhuje zamatovo biele kvetinové srdce tvorené tóny jazmínu, tuberózy a vanilkovej orchidey. Hrejivá zmes jantáru, fazuľky tonky, praliniek a ľahkého pižma vytvára nezabudnuteľný záver vône.

"Táto vôňa je pre ženu, ktorá sa nebojí vziať svoj život pevne do rúk a vytvárať svoj jedinečný príbeh," hovorí parfumérské tím Christine Hassan a Valerie Garnuch-Mentzel zo spoločnosti Drom. "Vôňu GUESS Bella Vita sme vytvorili ako poctu všetkým ženám, ktoré milujú sami seba a verí v silu svojej ženskosti."

Dizajn balenia vône GUESS Bella Vita čerpá inšpiráciu z nadčasového módneho dedičstva značky. Flakón aj krabička balenia je uprostred zdobená ikonickým medailónom pivonky, ktorý je pre značku GUESS typický. Priesvitné sklo odhaľuje hrejivú, bohatú farbu vône, zatiaľ čo okázalý zlatý uzáver dodáva punc luxusu.

 

Guess

(0)
Zavrieť filtre
Zrušiť všetky filtre

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce všetkým kritériám.