IBA DNES AŽ 22 % NA KATEGÓRIU LÍČENIA

Guerlain - vôňa, ktorá zaujala aj na svadbe Napoleona III

Guerlain parfem a jeho príbeh sú jedinečné. Celé sa to začalo v srdci romantického Paríža na rue de Rivoli 42. Mladý chemik, vynálezca a parfumér Pierre-François-Pascal Guerlain založil svoj prvý butik, ktorý sa veľmi rýchlo stal centrom krásy a luxusných parfumov pre elegantné ženy. Dôležitým rokom pre značku sa stal rok 1853, kedy parfumy od tohto mladého chemika spoznala široká škála ľudí. Pierre-François-Pascal vytvoril špeciálne pre sobáš Napoleona III s cisárovnou Eugéniou parfum, venovaný práve jej pod menom Eau de Cologne Impériale. Tento svadobný dar sa stal nezabudnuteľným a otvoril bránu pre Guerlain parfumy.

Luxus a elegancia v každom produkte

Značka ponúka široké portfólio kvalitných parfumov, make-upov, ale taktiež aj produkty určené pre starostlivosť o pleť. Produkty sú vyvinuté a špeciálne testované tak, aby spĺňali vysoké štandardy a normy, ale zároveň aj inšpirovali a vzbudzovali krásne emócie, prekvapenie a obdiv.

V portfóliu nájdete nežné a zmyselné dámske parfumy, no značka nezabudla ani na parfumy určené pre mužov a špeciálne kolekcie, vďaka ktorým bude váš deň zmyselnejším.

Parfumy určené pre ženy aj mužov so špecifickým vkusom

Zákazníci a zákazníčky po celom svete obdivujú túto značku, pretože im ponúka vône, ktoré sú skutočne špecifické a ojedinelé. Pokiaľ patríte medzi zákazníkov, ktorí majú radi výrazné zmesi vôni, kombinovanie rôznych ingrediencií a elegantné obaly parfumov, tak si túto značku určite obľúbite.

Guerlain je určená pre tých, ktorí milujú eleganciu a luxus ukrytý v jednom vonnom streku. Pre tých, ktorí si radi skrášlia deň krásnou a ojedinelou vôňou. S parfumom od Guerlain budete neprehliadnuteľní.

Vône s francúzskou eleganciou

Francúzsko a predovšetkým Paríž je miesto, ktoré je charakteristické pre svoj vkus, eleganciu, romantiku, dizajn a luxus. Niet divu, že parfumy od tejto značky nasledujú tento trend a ponúkajú tak v každej vôni krásny okamžik a luxus. Pri nosení týchto parfumov sa nemôžete cítiť obyčajne. Parfum sám o sebe vám dodá pocit jedinečnosti.

Nakúpte svoj obľúbený parfum v Douglas

Parfuméria Douglas je známa výberom tých najlepších dodávateľov. Vyberáme si značky, ktoré zaručujú kvalitu. V našom portfóliu produktov nájdete rôzne kategórie a produkty, ktoré sú určené pre mužov a ženy, všetkých vekových kategórií. Nezabudli sme zaradiť do nášho portfólia ani unisex produkty, ktoré sa tešia veľkej obľube.

Zobraziť viac Zobraziť menej