APP DAYS 20 % PRI NÁKUPE 2 A VIAC RÔZNYCH PRODUKTOV V APLIKÁCII DOUGLAS A ZADANÍ KÓDU "APPDAYS" ZÍSKATE ZĽAVU 20 %

Beautyblender
Beautyblender

Po dlhú dobu absolútne nepostrádateľným nástrojom pre všetkých vizážistov na svete: Originálny BeautyBlender, štýlová hubka na make-up, vytvorená hollywoodskym vizážistom Rea Ann Silva pre aplikáciu make-upu, púdru, korektora, séra či samoopaľovacích krémov. Vďaka špeciálnemu tvaru a inovatívne štruktúre, BeautyBlender znamená bezchybnú pokožku, maximálne pohodlie pri aplikácii a minimálne absorpciu produktu.

Beautyblender

(0)
Zavrieť filtre
Zrušiť všetky filtre

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce všetkým kritériám.

Beautyblender: Jednoduchá a roztomilá

Aj taká je Beautyblender štýlová hubka. Zakladateľkou značky Beautyblender je Rea Ann Silvy, ktorá patrí medzi najvyhľadávanejšie Hollywoodské vizážistky. Jej 20-ročné skúsenosti v beauty priemysle jej pomohli k nápadu, ktorý používajú ženy po celom svete. Vďaka jej skvelej hubke vyzeral mejkap celebrít na fotkách a kamerách priam dokonale.

Hubka na mejkap, ktorá prekvapí

Beautyblender hubka na mejkap patrí medzi produkty, ktoré si pod touto značkou ihneď vybavíte. Značka sa preslávila touto hubkou veľmi rýchlo. Je priam nemožné, aby niekto túto malú šikovnicu nepoznal. V portfóliu produktov však môžete nájsť okrem hubiek aj kvalitný čistič na štetce. Vyberte svoj produkt od tejto značky a zaručene si ju aj vy obľúbite.

Každý si ju zamiluje

Táto roztomilá hubka sa stala úplným obľúbencom u všetkých ľudí, ktorí majú radi jednoduché nanášanie mejkapu. K dispozícii sú milé farby, ktoré vaše líčenie urobia ešte zaujímavejším. Je to pomocník, ktorý dobre vyzerá, ale zároveň sa aj dobre používa.

Ľudia by vám nemali hovoriť: „oh, tvoj mejkap vyzerá dobre!"

Namiesto toho by vám mali povedať: „wow, tvoja pokožka vyzerá úžasne!" Aj týmto sloganom sa prezentuje táto značka. Pokiaľ ste takúto reakciu už od svojej kamarátky dostali, tak ste na dobrej ceste. Pokiaľ nie, možno je čas na vyskúšanie našej hubky.

Rean Ann Silvy získala za tento produkt mnoho ocenení krásy a obľubu o mnohých blogeriek, celebrít a žien a mužov po celom svete. Tento produkt je ako malý zázrak. Jedným ťahom vám pomôže dosiahnuť skvelo vyzerajúci mejkap.

Kúpte si túto šikovnú hubku aj u nás

Beautyblenderje k dispozícii už dnes na našom internetovom obchode-Douglas.sk. Navštívte naše webové stránky a kúpte si túto pomocníčku aj vy. Rýchlo si ju zamilujete.

Zobraziť viac Zobraziť menej